Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Współczesny świat wymaga od nas bardzo wiele, dlatego nie zawsze mamy czas na codzienny makijaż. Bez umalowanych rzęs większość z nas wygląda niezbyt kobieco. Dlatego jeśli zależy nam na wygodzie i zaoszczędzeniu czasu, warto zainwestować w przedłużanie i zagęszczanie rzęs.

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs umożliwia pozyskanie długich i podkręconych rzęs bez konieczności ich codziennego tuszowania. Dzięki przedłużeniu rzęs spojrzenie nabiera głębi i przyciąga uwagę. Na zabieg decydują się kobiety w różnym wieku, które nie są zadowolone z długości i gęstości własnych rzęs. Ponadto przedłużenie rzęs optycznie zwiększa oko i odciąga uwagę od innych niedoskonałości, np. wyprysków i niewielkich ust. Zabieg wykonujemy w oparciu o dwie nowoczesne metody.

Zagęszczanie rzęs

Cienkie i rzadkie rzęsy to problem, z którym zmaga się wiele kobiet w każdym wieku. Przyczyn tego zjawiska jest bardzo wiele. Najczęściej są to geny, innym razem zaburzenia hormonalne, a kiedy indziej długotrwałe stosowanie kosmetyków zawierających szkodliwą chemię. Zagęszczenie rzęs w salonie kosmetycznym sprawi, że na nowo poczujemy się piękne i kobiece. W połączeniu z makijażem permanentnym brwi możemy osiągnąć naprawdę spektakularne efekty. Obecnie wyróżniamy kilka metod zagęszczania rzęs. Efekt objętościowy zależy od liczby i miejsca doklejenia włosków.

Przedłużanie zagęszczanie rzęs bielsko biała

Przedłużanie rzęs metodą Hollywood

Rzęsy przedłużone metodą Hollywood są gęste, podkręcone, długie, a jednocześnie nie obciążają rzęs własnych. Są wodoodporne, dlatego bez obawy możemy pływać w morzu, brać prysznic, uprawiać sport i spać.

Ich najważniejsze cechy:

  • rzęsy nie przemieszczają się względem siebie,
  • efekt wydłużenia i podkręcenia każdej rzęsy,
  • poprawa miękkości rzęs,
  • dostępne w różnych długościach,
  • efekt jest naturalny i spektakularny,
  • natychmiastowe dodanie objętości.

Rzęsy rodem z Hollywood są odpowiednie, by nosić je każdego dnia, jak i na specjalne okazje, takie jak śluby, przyjęcia i święta. Dzięki nim tusz staje się zbędny. Zabieg przedłużenia rzęs trwa mniej niż dwie godziny, efekt utrzymuje się przez miesiąc lub dłużej.

Rzęsy w kępkach - zagęszczanie

Następną godną uwagi metodą zagęszczania rzęs są tzw. rzęsy w kępkach. Zabieg polega na doklejeniu kępek rzęs do naturalnych. W zależności od oczekiwanego efektu, typu urody, charakteru każdej z nas kosmetyczka dobiera i dokleja kępki w określonych miejscach na linii rzęs naturalnych. Efekt utrzymuje się ok. 3 tygodni i wskazany jest dla pań przygotowujących się do wyjątkowych wydarzeń, takich jak ślub, bale, bankiety, studniówki itp. Metoda sprawia, że oko jest odpowiednio podkreślone, większe i bardziej ponętne.

Warto podkreślić, że doczepione kosmyki można w każdej chwili zdjąć bez obaw, że naturalne włosy zostaną zniszczone. Zabieg można powtarzać tuż po zdjęciu wcześniej doczepionych włosów.

Objętościowe zagęszczanie rzęs

Objętościowe zagęszczenie rzęs to jeden z najbardziej rozpowszechnionych sposobów na osiągnięcie przykuwającego uwagę spojrzenia. Metoda polega na doklejeniu do naturalnej rzęsy dwóch (lub więcej) rzęs syntetycznych. Dzięki idealnemu doborowi i przemyślanej stylizacji metoda ta daje efekt gęstych i długich rzęs. Ważne jest to, żeby zabieg wykonać precyzyjnie. Długość poszczególnych elementów musi być dobrana do budowy oka Klientki. Dobór ma na celu otwarcie oka, podkreślenie jego walorów, optyczne powiększenie, a także skuteczne zatuszowanie niedoskonałości, np. opadającej powieki lub asymetrii twarzy. Przy zagęszczaniu rzęs metodą objętościową stosuje się bardzo lekki materiał nieobciążający rzęs naturalnych, a jednocześnie pozwalający uzyskać dowolnie mocny efekt zagęszczenia. Rzęsy zagęszczamy wysokiej jakości włoskami jedwabnymi lub z norki. Produkty nie uczulają i nie powodują podrażnień.

Kosmyki łączymy z naturalnymi włosami za pomocą lasera lub keratyny. Łączenia są małe, niewidoczne i bardzo mocne. W METAMORFOZIE możesz przedłużyć włosy nawet do pasa. Normalnie na taki efekt trzeba czekać nawet kilka lata, ponieważ włosy rosną maksymalnie do 1 cm na miesiąc.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Dzięki metodom opisanym powyżej wyeksponowane będą walory, a ewentualne niedoskonałości ukryte. Spojrzenie stanie się magnetyczne, oczy optycznie powiększą się i nabiorą blasku. Wykonując permanentne przedłużenie i zagęszczanie rzęs, każdego dnia zaoszczędzasz 5–10 minut, które w normalnych okolicznościach przeznaczyłabyś na tuszowanie. Jest to więc rozwiązanie kierowane nie tylko do osób młodych, ale także zapracowanych pań domu i osób robiących karierę. Jeśli zabieg przedłużania wykonany będzie profesjonalnie, to ryzyko zniszczenia naturalnych rzęs jest znikome. Naturalne rzęsy wypadają średnio raz na 2-3 miesiące i zastępowane są nowymi. Zatem by zachować efekty, należy powtarzać przedłużanie co miesiąc. Należy pamiętać, że samodzielna ingerencja w sztuczne rzęsy może skutkować nie tylko zniszczeniem naturalnych włosków, ale i całkowitym pozbawieniem rzęs oraz wywołaniem stanu zapalnego oka. Jeśli interesuje Cię przedłużanie lub zagęszczanie rzęs, skontaktuj się z nami. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z ofertą.