Znany lekarz icon Used as Znany lekarz icon for testimonials Facebook icon Used as facebook icon for testimonials Google icon Used as google icon for testimonials Quote icon Used as quote icon for testimonials Phone Icon Phone Icon Mail Icon Facebook Icon Instagram Icon YouTube Icon Znajdź Salon - Ikona Gwiazdka

O nas

Jedna z naszych fryzur

Oferujemy szeroki wachlarz usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientki. Zapewniamy profesjonalne farbowanie, bezpieczną dekoloryzację, precyzyjne strzyżenie, a także przedłużanie i zagęszczanie włosów. Gotowa na metamorfozę?

Poznaj nasz zespół

 • Paulina

  Dba o najmniejszy szczegół przy tworzeniu fryzur indywidualnie dopasowanych do stylu klientek.

 • Mariusz

  Stylizacje fryzjerskie oraz wyjątkowe podejście do realizowanych fryzur budzi zachwyt klientek salonu.

 • Alicja

  Mistrz na skale Europejską. Profesjonalnie przedłuża włosy od 1995r.
  Właścicielka salonu

Posługujemy się nowoczesnymi i bezpiecznymi metodami. Nasz zespół systematycznie uczęszcza na szkolenia zarówno w kraju, jak i za granicą. Wizaż, kosmetyka i fryzjerstwo to nasza pasja, dlatego na bieżąco śledzimy branżową prasę i najnowsze trendy. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą salonu fryzjerskiego lub kosmetycznego w Bielsku-Białej , zachęcamy do kontaktu.

Alicja Szymkowska to niezwykła kobieta, która od lat jest duszą i siłą napędową salonu METAMORFOZA. Jej pasja do piękna i nieustanny entuzjazm do pracy nad urodą innych ludzi uczyniły ją cenioną specjalistką w branży fryzjersko-kosmetycznej. Jednak to nie tylko jej umiejętności techniczne czynią Alicję wyjątkową. Jej prawdziwą siłą jest zdolność do nawiązywania głębokich i trwałych relacji z klientami. Alicja zawsze stawia klientów na pierwszym miejscu i dba o to, by doświadczenie w salonie METAMORFOZA było nie tylko efektywne, ale także relaksujące i przyjemne.

Witaj w miejscu, gdzie piękno i spokój spotykają się w doskonałej harmonii. Nasze salony to oaza relaksu, gdzie każdy zabieg jest nie tylko pielęgnacją, ale także chwilą odprężenia dla ciała i duszy.

W naszym salonie stawiamy na jakość i profesjonalizm. Nasz wykwalifikowany personel to zespół doświadczonych ekspertów, którzy poświęcili lata na doskonalenie swoich umiejętności w dziedzinie urody i pielęgnacji.

Opinie naszych Klientów

Google Icon

Średnia ocena: 5.0

Ilość opinii: 180+

Pani Alicja to prawdziwa profesjonalista. Przedłuża i zagęszcza włosy najwyższej jakości. Jako osoba jest bardzo miła, cierpliwa, zwyczajnie dobra i przyjazna. Polecam gorąco 😘 pozdrawiam.

Joanna Kościelniak

Klientka - Facebook

Pani Ala jest prawdziwym Aniołem, sprawiła że czas który z nią spędziłam był bardzo wyjątkowy😍 i w dodatku fantastycznie zajęła się moimi włosami! Bardzo dziękuję Kochana Pani Alu🥰 Polecam z całego ❤️

Anna Formanowska

Klientka - Facebook

Pani Ala to prawdziwa profesjonalista. Przedłuża i zagęszcza włosy najwyższej jakości. Bardzo pozytywna osoba. Gorąco polecam poprawa nastroju murowana

Kasia Bzikot

Klientka - Facebook

Super miłe i profesjonalne podejście. Dzięki Pani Ali wyszłam z pięknymi, długimi, naturalnie wyglądającymi włosami. Pani Ala dba o klientki także potem, pomagając dbać o włosy. Bardzo polecam!

Zofia A. Rende

Klientka - Google

Serdecznie polecam Panią Alę! Robi super włosy, w pełni profesjonalnie, dostosowując się do preferencji klienta. I wszystko w bardzo miłej atmosferze 😊

Agnieszka Sokołowska

Klientka - Google

Rewelacyjny wygląd włosów po zabiegu zagęszczania i przedłużania włosów. Profesjonalne podejście do obsługi klientki, nie tylko podczas zabiegu ale i później, czyli kontrolna wizyta. Bardzo sympatyczna Pani Alicja stworzyła fajną atmosferę
podczas zabiegu.

Jerzy Gołębiowski

Klient - Google

Jestem bardzo zadowolona z efektu zagęszczania włosów. Mogę się cieszyć wreszcie długimi, gęstymi włosami, nie odczuwając przy tym żadnego dyskomfortu. Kolor włosów oraz rodzaj jest idealnie dobrany, także serdecznie i szczerze polecam!

Ewa Kozłowska

Klientka - Google

Pani Alicja zajmuje się włosami z miłością i profesjonalizmem, w 100% moge Ją polecić jako doskonałą fryzjerkę, ale tez jako wzór do naśladowania przez innych fryzjerów! ❤️ Mistrz stylizacji

Maja Borowska

Klientka - Google

Jestem mega zadowolona po metamorfozie włosów u Pani Alicji. Pracownicy salonu oraz sama Pani Alicja to bardzo sympatyczni, profesjonalni i ambitni ludzie. Z czystym sumieniem mogę polecić ten salon. Zajrzyjcie, a sami się przekonacie.

Kasia

Klientka - Google

Gorąco polecam! Zachwyt bliskich nad przedłużonymi włosami – bezcenny!!! 🙂 Dziękuję serdecznie Pani Alu!

Ola Kupczyk

Klientka - Google

Zapraszam Cię już dziś na metamorfozę

Logo Strony

Mistrz na skalę Europejską.

Profesjonalnie przedłuża włosy od 1 993r.

Umów wizytę Zobacz realizacje
Kliknij tutaj aby zadzwonić
505 186 186
(8:00-21:00 pn-nd)