Kim jesteśmy?

Oferujemy  szeroki wachlarz usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientki. Zapewniamy profesjonalne farbowanie, bezpieczną dekoloryzację, precyzyjne strzyżenie, a także przedłużanie i zagęszczanie włosów. Gotowa na metamorfozę?

Profesjonalne podejście

Posługujemy się nowoczesnymi i bezpiecznymi metodami. Nasz zespół systematycznie uczęszcza na szkolenia zarówno w kraju, jak i za granicą. Wizaż, kosmetyka i fryzjerstwo to nasza pasja, dlatego na bieżąco śledzimy branżową prasę i najnowsze trendy. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą salonu fryzjerskiego lub kosmetycznego w Bielsku-Białej , zachęcamy do kontaktu.

Przedłużanie włosów Katowice
Alicja Szymkowska Przedłużanie włosów

Alicja Szymkowska - właścicielka salonu METAMORFOZA

Przedłużaniem i zagęszczaniem włosów zajmuję się już od 1995 roku, czyli od momentu, kiedy takie zabiegi były w Polsce prawdziwą nowością. Pracuje tylko i wyłącznie na włosach dziewiczych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży. Od tego czasu zgromadziłam wokół siebie bardzo duże grono stałych Klientek zadowolonych z wyśmienitych efektów zabiegów. Do każdego zabiegu podchodzę z najwyższym zaangażowaniem, ponieważ doskonale wiem, że włosy stanowią prawdziwą ozdobę kobiety, są jej wizytówką, dodają jej dziewczęcej urody i sprawiają, że pięknie się prezentują. Chcę, aby efekt wywoływał uśmiech na twarzach naszych Klientek, dodawał im pewności siebie i sprawiał, że poczują się wyjątkowe.

Podpis

Komfortowe wnętrze

Każdego dnia dbamy o to, aby każda osoba wchodząca do naszego salonu czuła się komfortowo. Gwarantujemy eleganckie i funkcjonalne wnętrze, nowoczesny sprzęt, a także miłą i zaangażowaną obsługę. W kwestii higieny nie chodzimy na żadne ustępstwa. W zdecydowanej większości stosujemy narzędzia jednorazowe, wszystkie inne podlegają obowiązkowej sterylizacji.

Salon Metamorfoza Bielsko Biała
Metamorfoza Bielsko Biała

Wykwalifikowany personel

Nasze dodatkowe atuty to pogoda ducha i łatwość nawiązywania kontaktów. Uważamy, że to najważniejsze z cech, które powinna posiadać każda dobra fryzjerka. Umiejętność odczytania i zrozumienia potrzeb Klienta gwarantuje satysfakcjonujący dla obu stron efekt. Zatem jeśli zadeklarują Panie chęć ścięcia włosów o 2 centymetry, mogą mieć Panie pewność, że właśnie tyle ich ubędzie. Podobnie postępujemy w przypadku koloryzacji czy modelowania włosów. Jednocześnie udzielamy bezpłatnych konsultacji w zakresie zagęszczania i przedłużania włosów.

Nasz zespół

Największe zalety naszych pracowników to profesjonalizm, łatwość nawiązywania kontaktów, a także umiejętność słuchania. Wierzymy, że jasna i zrozumiała komunikacja przekłada się na ostateczny wynik zabiegów, dlatego wszystkie działania poprzedzamy szczegółowym wywiadem. Kiedy poznamy Twoje oczekiwania, zaproponujemy szereg rozwiązań adekwatnych do budżetu i potrzeb Klientki

Alicja Szymkowska Metamorfoza

Alicja

Mistrz na skale Europejską. Profesjonalnie przedłuża włosy od 1995r.

Mariusz Metamorfoza

Mariusz

Stylizacje fryzjerskie oraz wyjątkowe podejście do realizowanych fryzur budzi zachwyt klientek salonu.

Paulina Metamorfoza

Paulina

Dba o najmniejszy szczegół przy tworzeniu fryzur indywidualnie dopasowanych do stylu klientek.

Edyta Metamorfoza

Edyta

Wieloletnie doświadczenie oraz niespotykana umiejętność tworzenia nowych stylów fryzjerskich.

Małgorzata Metamorfoza

Małgorzata

Specjalista kosmetolog, zadba o każdy szczegół Twojego wyglądu w zakresie pielęgnacji twarzy oraz ciała

Szeroki wachlarz usług

Usługi fryzjerskie:

 • strzyżenie i modelowanie,
 • sauna do włosów,
 • koloryzacja i pasemka,
 • keratynowe prostowanie włosów,
 • przedłużanie i zagęszczanie włosów,
 • niechirurgiczne uzupełnianie ubytku włosa.

Usługi kosmetyczne:

 • mikrodermabrazja,
 • zabiegi pielęgnacyjne,
 • peeling kawitacyjny,
 • depilacja woskiem,
 • piercing,
 • stylizacja paznokci,
 • makijaż ślubny i permanentny.

Ponadto w naszym salonie fryzjersko-kosmetycznym zrealizują Państwo marzenia o masażu i przedłużaniu rzęs. Terminy zabiegów dostosowujemy do kalendarza Klienta.