Znany lekarz icon Used as Znany lekarz icon for testimonials Facebook icon Used as facebook icon for testimonials Google icon Used as google icon for testimonials Quote icon Used as quote icon for testimonials Phone Icon Phone Icon Mail Icon Facebook Icon Instagram Icon YouTube Icon Znajdź Salon - Ikona Gwiazdka

Blog – aktualności

Strona główna / Blog – aktualności

2 maja, 2022

Przedłużanie i zagęszczanie włosów – jakie włosy wybrać?

Włosy dziewicze są włosami o najwyższej jakości na całym świecie. Włosy takie w hierarchii włosów stosowanych do przedłużania i zagęszczania klasują się na pierwszym miejscu. W naszym salonie pracujemy tylko na takim rodzaju włosa, co daje doskonałe efekty.

Czytaj dalej

14 kwietnia, 2021

Kilka słów o laserowym przedłużaniu włosów

Piękne, długie włosy są marzeniem dzielonym przez setki kobiet z całego kraju. Nic w tym dziwnego – fryzura spływająca kaskadą w dół, delikatnie osiadająca na ramionach i kończąca się tuż przy plecach jest po prostu olśniewająca, podobnie jak długie warkocze i modne od lat “long bob”.

Czytaj dalej

21 maja, 2020

Korzyści wynikające z niechirurgicznego uzupełniania włosów

Nadmierne wypadanie włosów to problem, z którym boryka się spora grupa ludzi. Jak wynika z badań aż 75% mężczyzn i 20% kobiet zmaga się z tą dolegliwością

Czytaj dalej

9 maja, 2020

Fakty i mity na temat makijażu permanentnego

Makijaż permanentny to doskonała propozycja dla zabieganych nowoczesnych kobiet, które cenią sobie atrakcyjny i zadbany wygląd, ale nie mają zbyt wiele czasu na przeprowadzanie codziennych zabiegów upiększających.

Czytaj dalej

31 marca, 2020

Sztuka nakładania makijażu. Jak robić to dobrze?

Kobiety na całym świecie nie wyobrażają sobie życia bez makijażu. Odpowiednio wykonany makijaż pomaga ukryć niedoskonałości, podkreślić atuty naszej urody, dodaje pewności siebie, blasku i wdzięku. Dzięki makijażowi czujemy się i wyglądamy młodziej pod warunkiem, że jest on prawidłowo wykonamy. Podpowiemy jak zrobić dobry makijaż i jakich błędów należy się wystrzegać.

Czytaj dalej

31 marca, 2020

Modne fryzury dla kobiet. Co jest teraz na topie?

Istnieje kilka damskich fryzur, które niezależnie od przemijających mód oraz trendów, a także bez względu na porę roku, będą na topie. Jeśli chcesz zawsze wyglądać modnie i atrakcyjnie, wybierz jedną z nich!

Czytaj dalej

Zapraszam Cię już dziś 
na metamorfozę

Logo Strony

Mistrz na skalę Europejską.

Profesjonalnie przedłuża włosy od 1 993r.

Umów wizytę Zobacz realizacje
Kliknij tutaj aby zadzwonić
505 186 186
(8:00-21:00 pn-nd)