Keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów pozwala nie tylko na wygładzenie powierzchni włosa, ale także na jego odżywienie i dodanie miękkości. Terapia keratynowa jest dla włosów bardzo łagodna. Nadaje się do wszystkich typów włosów.

Keratyna – opis i sposób działania

Keratyna to białko pełniące funkcję naturalnego budulca włosów. Włókna keratynowe połączone są ze sobą poprzecznym wiązaniem, co zapewnia jego trwałość i elastyczność. Ponadto keratyna osłania zewnętrzną część włosa. Jej niedobory sprawiają, że włosy są suche, poplątane i nieestetyczne. Keratynę można podawać zewnętrznie poprzez wprowadzenie substancji w strukturę wewnętrzną włosa. Zabieg powoduje wyprostowanie włosów, jednak to tylko część jego pozytywnych skutków. Włosy zostają zregenerowane, nawilżone, lśniące i wygładzone. Podobne efekty można osiągnąć, stosując saunę do włosów lub rekonstrukcję włosów Joico .

Keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów daje niemal natychmiastowe rezultaty. Działa zarówno na właścicielki subtelnych fal, jak i gęstych, sprężystych loków. Terapia keratynowa jest znacznie tańsza w stosunku do zakupu wysokiej jakości prostownicy, która nie popali i nie zniszczy naszych włosów. Efekty zabiegu utrzymują się od 2 do 4 miesięcy, co dodatkowo stanowi bardzo dużą oszczędność czasu. Ponadto keratynowe prostowanie włosów uodparnia włosy na negatywny wpływ wilgoci, wiatru i słońca.

Prostowanie włosów bielsko - biała

Dla kogo jest ta oferta?

Ofertę keratynowego prostowania włosów adresujemy do każdej kobiety, której zależy na zdrowych, miękkich, lśniących i gładkich włosach, a także do osób mających problemy z codziennym układaniem fryzury. Twoje włosy będą zawsze miękkie i gładkie, a oszałamiające rezultaty będą widoczne już po pierwszym zabiegu.