Henna i regulacja brwi oraz rzęs – Bielsko-Biała

Permanentne malowanie rzęs i ich przedłużanie to dość kosztowne zabiegi, choć efekty są spektakularne. Zwłaszcza w wakacje takie rozwiązania zdają się być idealne. Dla mniej wymagających pań, najczęściej zadowolonych z kondycji rzęs, ich gęstości i linii brwi, proponowanym zabiegiem może być naturalna henna. Ma jeszcze jedna zaletę – jest zdecydowanie tańsza od przedłużania i trwałego tuszowania rzęs.

Henna rzęs

Henna jest naturalnym barwnikiem wykorzystywanym do malowania skóry od ponad 5 tysięcy lat. Nie niszczy włosów, a uzyskany kolor jest zbliżony do naturalnego. Jeśli nie mamy czasu na regulację i malowanie brwi, a chcemy podkreślić oczy, to zabieg z użyciem henny jest idealnym rozwiązaniem. Henna jest naturalnym zabiegiem, który nie wpływa na pogorszenie stanu naturalnych rzęs i brwi. Oczywiście wykonana dokładnie i w profesjonalnym salonie, pozwala cieszyć się efektami dłużej. Dzięki przyciemnieniu henną rzęs i brwi podkreślimy to, co warte podkreślenia bez obaw, że tusz spłynie po kąpieli lub w trakcie wypoczynku. Oczywiście henna jest wskazana także dla pań, które z różnych powodów nie mogą skorzystać z zabiegów przedłużania i zagęszczania rzęs.

Henna brwi

O ile henna brwi nie jest zbyt skomplikowanym zabiegiem, to jej wykonanie wymaga wiele precyzji i wprawy. Kluczowe znaczenie ma nadanie brwiom prawidłowego kształtu oraz zastosowanie odpowiedniego kompozytu. Zasada jest prosta – 2/3 brwi ma się unosić, a 1/3 opadać. Wówczas zachowana zostanie idealna proporcja. Źle wymodelowane brwi nadają twarzy ostrego i nieprzyjaznego wyglądu. Z kolei brwi niewyraźne sprawiają, że stajemy się zupełnie nijakie. Brunetkom najbardziej pasują głębokie, wyraziste barwy. Blondynki o jasnej karnacji powinny się wystrzegać czarnej henny i dobierać raczej odcienie brązu i szarości. Dysponujemy szerokim wachlarzem barwników, dzięki czemu brwi wyglądają korzystnie i naturalnie.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Dla osób, które chcą w naturalny sposób podkreślić rzęsy i brwi, poprawić ich kształt i przyciemnić, idealnym rozwiązaniem może być henna i regulacja. Wykonane profesjonalnie, w salonie, pozwolą utrzymać efekt nawet 3-4 tygodnie. Oczywiście używając podstawowych barwników można wykonać zabieg samodzielnie w domu, ale czy zrobimy to idealnie? Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, odwiedź nasz salon w Bielsku-Białej.