Znany lekarz icon Used as Znany lekarz icon for testimonials Facebook icon Used as facebook icon for testimonials Google icon Used as google icon for testimonials Quote icon Used as quote icon for testimonials Phone Icon Phone Icon Mail Icon Facebook Icon Instagram Icon YouTube Icon Znajdź Salon - Ikona Gwiazdka

Kreatynowe prostowanie włosów Bielsko

Strona główna / Usługi Fryzjerskie Bielsko / Kreatynowe prostowanie włosów Bielsko

Efektywna metoda transformacji włosów

Kreatynowe prostowanie włosów w Bielsku-Białej

Mechanizmy działania w naszym wyglądzie i działaniu na działanie siebie. Jeśli marzysz o gładkich, lśniących i prostych do stylizacji włosów, warto wykonać keratynowym prostowaniem. W rzeczywistości piękności Metamorfoza z Bielska-Białej oferuje usługi keratynowego prostowania włosów, które zapewniają trwałe i skuteczne działanie.

Keratynowe prostowanie włosów to innowacyjna technika, która umożliwia wygładzenie, odżywienie i odbudowę włosów. Ten proces polega na naniesieniu specjalnej formuły bogatej w keratynę na każdą pasemko. Keratyna, naturalny składnik włosa, wnika w jego strukturę, wypełniając każdy ubytek i regenerując naturalny. Dzięki temu włosy zostały wzmocnione, miękkie i wzmocnione na prawidłowe.

W doskonale rozumiemy Metamorfozę, jak ważna jest, dlatego czuliśmy się komfortowo i pewnie we własnej skórze. W związku z tym usługą keratynowego prostowania włosów, która spełnia wymogi normy jakości. Nasz wykwalifikowany personel skrupulatnie dobiera formułę keratynową do indywidualnych potrzeb każdej klientki. Stosujemy tylko efekty i sprawdzamy produkty, które zapewniają trwały efekt i bezpieczeństwo Twoich włosów.

Keratynowe prostowanie włosów w leczeniu Metamorfoza jest narzędziem, które trwa około dwóch do czterech godzin, w zależności od długości i długości włosów. Nasz doświadczony personel zapewnił Ci komfort i relaks podczas całej procedury. W trakcie aplikacji keratyny nie tylko wygładzamy twoje włosy, ale także dostarczamy im naturalnych składników odżywczych. Efekt utrzymuje się przez wiele tygodni, a nawet miesięcy, w zależności od typu włosów i poziomu wysokości.

Keratynowe prostowanie włosów w efekcie Metamorfoza z Bielska-Białej to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, które chcą opracować i opracować fryzurę. Nasze usługi doceniają zarówno wśród klientów z Bielska-Białej, jak i okolicznych miejscowości. Działamy na rynku od wielu lat i zdobyliśmy zaufanie klientów, którzy do nas wracają!

Opinie naszych Klientów

Google Icon

Średnia ocena: 5.0

Ilość opinii: 180+

Pani Alicja to prawdziwa profesjonalista. Przedłuża i zagęszcza włosy najwyższej jakości. Jako osoba jest bardzo miła, cierpliwa, zwyczajnie dobra i przyjazna. Polecam gorąco 😘 pozdrawiam.

Joanna Kościelniak

Klientka - Facebook

Pani Ala jest prawdziwym Aniołem, sprawiła że czas który z nią spędziłam był bardzo wyjątkowy😍 i w dodatku fantastycznie zajęła się moimi włosami! Bardzo dziękuję Kochana Pani Alu🥰 Polecam z całego ❤️

Anna Formanowska

Klientka - Facebook

Pani Ala to prawdziwa profesjonalista. Przedłuża i zagęszcza włosy najwyższej jakości. Bardzo pozytywna osoba. Gorąco polecam poprawa nastroju murowana

Kasia Bzikot

Klientka - Facebook

Super miłe i profesjonalne podejście. Dzięki Pani Ali wyszłam z pięknymi, długimi, naturalnie wyglądającymi włosami. Pani Ala dba o klientki także potem, pomagając dbać o włosy. Bardzo polecam!

Zofia A. Rende

Klientka - Google

Serdecznie polecam Panią Alę! Robi super włosy, w pełni profesjonalnie, dostosowując się do preferencji klienta. I wszystko w bardzo miłej atmosferze 😊

Agnieszka Sokołowska

Klientka - Google

Rewelacyjny wygląd włosów po zabiegu zagęszczania i przedłużania włosów. Profesjonalne podejście do obsługi klientki, nie tylko podczas zabiegu ale i później, czyli kontrolna wizyta. Bardzo sympatyczna Pani Alicja stworzyła fajną atmosferę
podczas zabiegu.

Jerzy Gołębiowski

Klient - Google

Jestem bardzo zadowolona z efektu zagęszczania włosów. Mogę się cieszyć wreszcie długimi, gęstymi włosami, nie odczuwając przy tym żadnego dyskomfortu. Kolor włosów oraz rodzaj jest idealnie dobrany, także serdecznie i szczerze polecam!

Ewa Kozłowska

Klientka - Google

Pani Alicja zajmuje się włosami z miłością i profesjonalizmem, w 100% moge Ją polecić jako doskonałą fryzjerkę, ale tez jako wzór do naśladowania przez innych fryzjerów! ❤️ Mistrz stylizacji

Maja Borowska

Klientka - Google

Jestem mega zadowolona po metamorfozie włosów u Pani Alicji. Pracownicy salonu oraz sama Pani Alicja to bardzo sympatyczni, profesjonalni i ambitni ludzie. Z czystym sumieniem mogę polecić ten salon. Zajrzyjcie, a sami się przekonacie.

Kasia

Klientka - Google

Gorąco polecam! Zachwyt bliskich nad przedłużonymi włosami – bezcenny!!! 🙂 Dziękuję serdecznie Pani Alu!

Ola Kupczyk

Klientka - Google

Zapraszam Cię już dziś na metamorfozę

Logo Strony

Mistrz na skalę Europejską.

Profesjonalnie przedłuża włosy od 1 993r.

Umów wizytę Zobacz realizacje
Kliknij tutaj aby zadzwonić
505 186 186
(8:00-21:00 pn-nd)