Znany lekarz icon Used as Znany lekarz icon for testimonials Facebook icon Used as facebook icon for testimonials Google icon Used as google icon for testimonials Quote icon Used as quote icon for testimonials Phone Icon Phone Icon Mail Icon Facebook Icon Instagram Icon YouTube Icon Znajdź Salon - Ikona Gwiazdka

Korzyści wynikające z niechirurgicznego uzupełniania włosów

Strona główna / Korzyści wynikające z niechirurgicznego uzupełniania włosów

Nadmierne wypadanie włosów to problem, z którym boryka się spora grupa ludzi. Jak wynika z badań aż 75% mężczyzn i 20% kobiet zmaga się z tą dolegliwością

Przyczyny łysienia mogą być bardzo różne. W przypadku mężczyzn jest to najczęściej związane z procesem starzenia się lub z chorobą, którą nazywamy łysieniem androgenowym. Zarówno u kobiet, jak i mężczyzn przyczyną mogą być również zaburzenia gospodarki hormonalnej albo przebyte leczenie onkologiczne. Niezależnie od przyczyny jest to poważny problem, który często powoduje znaczące obniżenie poczucia własnej wartości oraz samooceny, a co za tym idzie – utratę pewności siebie.

Dlaczego gęste i zdrowe włosy są dla nas tak istotne?

Żyjemy w kręgu kulturowym, w którym włosy są niezwykle ważnym elementem kreowania własnego wizerunku. Gęste i zdrowe włosy są niejako dowodem naszej energii witalnej, siły, świeżości i młodzieńczości. Dzięki nim zyskujemy pewność siebie, która jest bardzo potrzebna w wielu sytuacjach wydarzających się w naszym codziennym życiu oraz w kontaktach z innymi ludźmi, w których niezwykle istotne jest przecież pierwsze wrażenie. Gęste włosy mogą też skutecznie odmłodzić nasz wizerunek. Ładna, wypielęgnowana fryzura jest doskonałą oprawą twarzy, nadaje jej olśniewającej świeżości i piękna.

Na czym polega niechirurgiczne uzupełnianie włosów?

Metoda, którą proponujemy naszym klientom to innowacyjny sposób na uzupełnienie braków w owłosieniu. Wielką zaletą niechirurgicznego uzupełniania ubytków włosa jest jej nieinwazyjność. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a przy tym skuteczny! Fryzjer najpierw starannie dobiera idealnie dopasowaną do indywidualnego koloru skóry głowy oraz włosów specjalistyczną siateczkę. Jej struktura do złudzenia przypomina prawdziwą skórę, dlatego nazywamy ją – mikroskórą. Siateczka ta jest cienka, oddychająca i niewidoczna. Całkowicie przepuszcza wodę, pot i powietrze, dzięki czemu nasza naturalna skóra ma zapewnione niezwykle higieniczne warunki niezbędne do utrzymania jej w dobrej kondycji i zdrowiu. Następnie fryzjer przeciąga przez nią naturalne włosy, dodając do nich nowe pasma. Efekt jest niesamowity – włosy są gęste i bujne, a przy tym wyglądają całkowicie naturalnie!

Jakie są zalety niechirurgicznego uzupełniania włosów?

Uzupełnione w ten sposób włosy wyglądają olśniewająco, a przy tym doskonale trzymają się głowy. Nie ma mowy o ich przesuwaniu się albo spadaniu, tak jak to jest w przypadku np. tradycyjnych peruk. Dzięki temu można w nich wygodnie spać, uprawiać sporty i układać z nich fantazyjne fryzury.

Zapraszam Cię już dziś na metamorfozę

Logo Strony

Mistrz na skalę Europejską.

Profesjonalnie przedłuża włosy od 1 993r.

Umów wizytę Zobacz realizacje
Kliknij tutaj aby zadzwonić
505 186 186
(8:00-21:00 pn-nd)