Znany lekarz icon Used as Znany lekarz icon for testimonials Facebook icon Used as facebook icon for testimonials Google icon Used as google icon for testimonials Quote icon Used as quote icon for testimonials Phone Icon Phone Icon Mail Icon Facebook Icon Instagram Icon YouTube Icon Znajdź Salon - Ikona Gwiazdka

Kilka słów o laserowym przedłużaniu włosów

Strona główna / Kilka słów o laserowym przedłużaniu włosów

Piękne, długie włosy są marzeniem dzielonym przez setki kobiet z całego kraju. Nic w tym dziwnego – fryzura spływająca kaskadą w dół, delikatnie osiadająca na ramionach i kończąca się tuż przy plecach jest po prostu olśniewająca, podobnie jak długie warkocze i modne od lat “long bob”.

Czasem jednak zdarza się, iż pewne czynniki nie pozwalają na ich zapuszczenie. Genetyka, choroby skóry, zniszczenia wywołane farbowaniem i rozjaśnianiem, nieodpowiednia dieta – wszystko to może stanąć na drodze wyśnionej fryzury. Przeszkodą może być również… czas. Nie oszukujmy się – wiele z nas nie ma po prostu cierpliwości, by tak długo czekać na piękną taflę włosów! Trycholodzy mówią, że nasze kosmyki co miesiąc zyskują dodatkowy centymetr. Dla niektórych kobiet oznacza to wiele lat zapuszczania, a co za tym idzie – trzymania się rygorystycznych zasad prawidłowego dbania o włosy. Klientki, które mają dość wcierania dziwnych substancji w skalp, rezygnowania z farbowania oraz czekania na naturalne wyschnięcie włosów, mogą skorzystać z usługi przedłużania włosów laserowego.

Laser na włosy? To brzmi niebezpiecznie…

…nie ma się jednak czego obawiać! Przedłużanie włosów laserowe polega na stworzeniu nanołączeń między kosmykami naturalnymi a doczepianymi. Są one niewidoczne dla ludzkiego oka, a do ich wychwycenia niezbędny jest mikroskop. Podczas prawidłowo przeprowadzonego przedłużania włosów laserowego, bardzo ciężko o popełnienie błędu i zniszczenie efektu.

Przedłużanie włosów laserowe – jak wygląda zabieg?

Do przedłużania włosów laserowego wykorzystuje się renomowane urządzenie Laser Extend oraz specjalną substancję łączącą. To właśnie dzięki temu duetowi można uzyskać nieosiągalny innymi metodami efekt. Do przedłużania włosów laserowego wykorzystuje się pasma luźne, które wcześniej zostają dokładnie umyte i wysuszone strumieniem chłodnego powietrza. Kosmyki przed zabiegiem są dokładnie rozczesywane przy pomocy gęstego grzebienia. Następnie pasemka łączy się z naturalnymi włosami klientki wiązką laserową. Zabieg trwa ok. 2-3 godzin. Mogłoby się wydawać, że to sporo czasu spędzonego głównie na nudzeniu się i patrzeniu w lustro… ale zdecydowanie warto, gdy pomyśli się o zaletach tej techniki.

Gęste włosy aż do 4 miesięcy!

Przedłużanie włosów laserowe gwarantuje od 2 do 4 miesięcy cieszenia się piękną, lśniącą taflą. Doczepiane kosmyki można poddawać stylizacji na gorąco nawet do 90°C. Nanołączenia nie słabną pod wpływem detergentów do mycia włosów, nie uszkodzą ich też palce wcierające szampon w skalp. Najpotężniejszym argumentem przemawiającym na korzyść przedłużania włosów laserowego jest jednak naturalny efekt, jaki można otrzymać dzięki temu zabiegowi. Pasma pozostają silne, zdrowe i elastyczne. Idealnie wpasowują się między naturalne włosy klientki, zagęszczając je i dodając im objętości. Nanołączenia – w przeciwieństwie do ringów i taśm klejowych – pozostają niezauważalne aż do momentu ponowienia zabiegu. Przedłużanie włosów laserowe może być wykonywane na włosach każdego typu – prostych, falowanych i kręconych. Zaleca się je przede wszystkim klientkom, które często mówią, że mają „trzy włosy na krzyż”.

Czy przedłużanie włosów laserowe ma jakieś wady? Dla niektórych klientek może być nią dość wysoka cena zabiegu. Warto jednak pamiętać o tym, że technika laserowa pozwala cieszyć się pięknymi włosami nawet do 4 miesięcy. Dla porównania, zabieg keratynowy trzeba powtarzać co 2 miesiące. Wystarczy wziąć do ręki kalkulator i wykonać proste obliczenia, aby przekonać się, że przedłużanie włosów laserowe jest znacznie bardziej opłacalne.

Zapraszam Cię już dziś na metamorfozę

Logo Strony

Mistrz na skalę Europejską.

Profesjonalnie przedłuża włosy od 1 993r.

Umów wizytę Zobacz realizacje
Kliknij tutaj aby zadzwonić
505 186 186
(8:00-21:00 pn-nd)