Korzyści wynikające z niechirurgicznego uzupełniania włosów 

Nadmierne wypadanie włosów to problem, z którym boryka się spora grupa ludzi. Jak wynika z badań aż 75% mężczyzn i 20% kobiet zmaga się z tą dolegliwością. Przyczyny łysienia mogą być bardzo różne. W przypadku mężczyzn jest to najczęściej związane z procesem starzenia się lub z chorobą, którą nazywamy łysieniem androgenowym. Zarówno u kobiet, jak i mężczyzn przyczyną mogą być również zaburzenia gospodarki hormonalnej albo przebyte leczenie onkologiczne. Niezależnie od przyczyny jest to poważny problem, który często powoduje znaczące obniżenie poczucia własnej wartości oraz samooceny, a co za tym idzie – utratę pewności siebie. 

Dlaczego gęste i zdrowe włosy są dla nas tak istotne?

Żyjemy w kręgu kulturowym, w którym włosy są niezwykle ważnym elementem kreowania własnego wizerunku. Gęste i zdrowe włosy są niejako dowodem naszej energii witalnej, siły, świeżości i młodzieńczości. Dzięki nim zyskujemy pewność siebie, która jest bardzo potrzebna w wielu sytuacjach wydarzających się w naszym codziennym życiu oraz w kontaktach z innymi ludźmi, w których niezwykle istotne jest przecież pierwsze wrażenie. Gęste włosy mogą też skutecznie odmłodzić nasz wizerunek. Ładna, wypielęgnowana fryzura jest doskonałą oprawą twarzy, nadaje jej olśniewającej świeżości i piękna.

Na czym polega niechirurgiczne uzupełnianie włosów?

Metoda, którą proponujemy naszym klientom to innowacyjny sposób na uzupełnienie braków w owłosieniu. Wielką zaletą niechirurgicznego uzupełniania ubytków włosa jest jej nieinwazyjność. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a przy tym skuteczny! Fryzjer najpierw starannie dobiera idealnie dopasowaną do indywidualnego koloru skóry głowy oraz włosów specjalistyczną siateczkę. Jej struktura do złudzenia przypomina prawdziwą skórę, dlatego nazywamy ją – mikroskórą. Siateczka ta jest cienka, oddychająca i niewidoczna. Całkowicie przepuszcza wodę, pot i powietrze, dzięki czemu nasza naturalna skóra ma zapewnione niezwykle higieniczne warunki niezbędne do utrzymania jej w dobrej kondycji i zdrowiu. Następnie fryzjer przeciąga przez nią naturalne włosy, dodając do nich nowe pasma. Efekt jest niesamowity – włosy są gęste i bujne, a przy tym wyglądają całkowicie naturalnie!

Jakie są zalety niechirurgicznego uzupełniania włosów?

• Nieinwazyjna metoda walki z łysieniem.
• Bezbolesność.
• Odzyskanie pewności siebie.
• Odmłodzenie wizerunku.
• Naturalny wygląd.
• Stabilność nowej fryzury.
• Komfort użytkowania. 

Uzupełnione w ten sposób włosy wyglądają olśniewająco, a przy tym doskonale trzymają się głowy. Nie ma mowy o ich przesuwaniu się albo spadaniu, tak jak to jest w przypadku np. tradycyjnych peruk. Dzięki temu można w nich wygodnie spać, uprawiać sporty i układać z nich fantazyjne fryzury.