Przedłużanie i zagęszczanie włosów – Wrocław

Co zrobić, jeśli od wielu lat zapuszczamy włosy, a one wcale nie urosły? Co zrobić, jeśli niegdyś cieszyłyśmy się bujną czupryną, a dziś włosy wypadają garściami? Odpowiedź jest prosta – zawsze można pomóc naturze i włosy przedłużyć lub zagęścić. Gotowa na metamorfozę?

Korzystając z usług salonu fryzjerskiego Metamorfoza we Wrocławiu, możesz być pewna, że Twoje włosy będą wyglądać naturalnie, lekko i sprężyście. Pracujemy w oparciu o nowoczesne metody i zaawansowane technologicznie urządzenia. Dodatkowe atuty naszego salonu to ponad 25 lat doświadczenia w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów. Do przeprowadzenia zabiegów wykorzystujemy dwie bezpieczne i sprawdzone metody. Pierwszą z nich jest metoda keratynowa, natomiast jako drugą laserowe przedłużanie włosów. Wrocław oferuje usługi, które są stosowane także przez gwiazdy kina czy estrady. Obie pozwalają na uzyskanie bardzo dobrych efektów przy stosunkowo niskiej cenie.

Zagęszczanie włosów

Długie, gęste i lśniące włosy to podstawowy wyznacznik kobiecego piękna. Niestety niewiele z nas może się nimi poszczycić. Problem rzadkich i cienkich włosów spędza sen z powiek nie tylko aktorkom i piosenkarkom, ale każdej z nas. Dzieje się tak głównie przez liczne zabiegi, którym poddajemy nasze włosy. Z czasem cebulka ulega znacznemu osłabieniu i włosy zaczynają wypadać. Proces ten można zatrzymać, korzystając z suplementów diety, jednak jeśli nie przyniesie to efektów, jednym z dostępnych rozwiązań jest profesjonalne zagęszczanie włosów.

Zagęszczanie włosów laserem

Zagęszczanie włosów laserem pozwala na uzyskanie bardzo dobrych efektów nawet w przypadku krótkich i cienkich włosów. Naturalną fryzurę wzbogacamy wyselekcjonowanymi pasmami włosów dziewiczych. Kolor dostosujemy do indywidualnych potrzeb Klientki, a sam zabieg trwa nie więcej niż dwie godziny. Łączenia są cieniutkie, dlatego też pozostają niewidoczne. Dodatkowe atuty laserowego zagęszczania włosów, to wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. W przedłużonych włosach można pływać, jeździć rowerem, uprawiać boks, wspinaczkę i inne aktywności.

Keratynowe zagęszczanie włosów

Keratynowe zagęszczanie włosów to jedna z najbardziej rozpowszechnionych metod zwiększania objętości włosów. Przyczyn tego zjawiska należy upatrywać w keratynie, czyli naturalnym budulcu łodygi włosa. W przypadku tej metody specjalną funkcję pełni keratynowa łuska, którą wykończono włos przedłużany. Przy użyciu nowoczesnego pistoletu, łączymy ją z nasadą włosa naturalnego. Ilością i gęstością pasm można dowolnie manipulować, zwiększając tym samym objętość w wybranych miejscach, np. na zakolach lub na boku głowy. Włosy przedłużamy na okres 3–4 miesięcy. Po tym okresie zdejmujemy je i ponownie przedłużamy na nowych łuskach.

Przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów to zabieg nieinwazyjny, bezbolesny i przynoszący natychmiastowe efekty. Nowoczesne metody przedłużania włosów są bezpieczne, a wykonane ręką profesjonalistki, będą wyglądały pięknie i naturalnie. Można chodzić w nich na basen, bawić się z dziećmi i przesiadywać w saunie. Przedłużone włosy należy pielęgnować tak samo jak naturalne – delikatnie rozczesywać, odpowiednio nawilżać i nie narażać na działanie szkodliwych czynników. Oczywiście możesz je kręcić, prostować czy farbować, ale pamiętaj – wszystko z umiarem! Jeśli zastosujesz się do powyższych zaleceń fakt, że masz przedłużane włosy pozostanie tajemnicą Twoją i fryzjera.

Przedłużanie włosów laserem

Przedłużanie włosów laserem to jedna z najmniej dostępnych i najnowocześniejszych usług na rynku fryzjerskim nie tylko we Wrocławiu, ale i w całej Polsce. Jej zastosowanie pozwala na uzyskanie doskonałych efektów, niewidocznych łączeń i bardzo dobrej wytrzymałości spoiw. Łączenia powstają przy użyciu specjalistycznego lasera i wysokiej jakości kosmetyków. Ich największe atuty to bardzo mały rozmiar, albowiem punkty złączeniowe są mniejsze niż przedłużone kępki włosów. Przedłużanie włosów metodą laserową wymaga od fryzjerki ogromnej precyzji, dlatego też zabieg ten trwa dłużej niż zabieg keratynowy. Należy sobie zarezerwować minimum 3 godziny. Efekty utrzymują się nawet do pół roku.

Keratynowe przedłużanie włosów

Keratyna to złożone białko będące naturalnym budulcem włosa. Jej zastosowanie w przedłużaniu włosów gwarantuje naturalne efekty i bardzo mocne łączenia. Keratyna jest bezbarwna, dzięki czemu na głowie pozostaje niemal niewidoczna. Do zabiegu wykorzystujemy znakomite włosy europejskie i indyjskie. W procesie selekcji wybieramy najlepsze, najmocniejsze i co najważniejsze – dziewicze pasma. Wysoka jakość przedłużonych włosów zapewnia nie tylko świetny wygląd, ale i ogromną oszczędność. Włosy przedłużone metodą keratynową można zakładać nawet kilkukrotnie, jednak po upływie trzech miesięcy (w zależności od tempa wzrostu włosa) zalecana jest wymiana punktów złączeniowych.

Przedłużanie włosów – fakty i mity

Przedłużone włosy wyglądają naturalnie

FAKT

Dobrze przedłużone włosy wyglądają korzystnie i naturalnie. Niestety na rynku ostatnimi czasy pojawiło się wiele fryzjerek amatorek, które po zakupieniu niezbędnego asortymentu, postanowiły świadczyć usługi przedłużania i zagęszczania włosów. Efekty takich zabiegów nie są zbyt satysfakcjonujące. Jak uniknąć tego typu sytuacji? Zapytaj fryzjerkę o certyfikaty, sprawdź czy gabinet jest zadbany i czysty, obejrzyj galerię realizacji i jej portfolio. To bardzo ważne ze względu na stracone nerwy i przykre konsekwencje finansowe.

Zniszczonych włosów nie można przedłużyć

MIT

Zniszczone, rzadkie i cienkie włosy to problem, z którym zmaga się bardzo wiele kobiet. Dotyczy on zarówno młodych dziewczyn, jak i dojrzałych kobiet. Wiele osób postanawia zwyciężyć z odwiecznymi kompleksami i przedłużyć lub zagęścić włosy. Jednak jeśli nasze włosy są bardzo słabe, należy wybrać laserowe przedłużanie włosów. Metoda ta jest bezpieczna, nieinwazyjna i trwała. Należy jednak pamiętać o tym, że niekiedy konieczne będzie keratynowe prostowanie włosów albo rekonstrukcja włosa Joico .

Zniszczonych włosów nie można przedłużyć

MIT

Zniszczone, rzadkie i cienkie włosy to problem, z którym zmaga się bardzo wiele kobiet. Dotyczy on zarówno młodych dziewczyn, jak i dojrzałych kobiet. Wiele osób postanawia zwyciężyć z odwiecznymi kompleksami i przedłużyć lub zagęścić włosy. Jednak jeśli nasze włosy są bardzo słabe, należy wybrać laserowe przedłużanie włosów. Metoda ta jest bezpieczna, nieinwazyjna i trwała. Należy jednak pamiętać o tym, że niekiedy konieczne będzie keratynowe prostowanie włosów albo rekonstrukcja włosa Joico .

Nie da się przedłużyć włosów krótszych niż do ramion

MIT

Ku uciesze właścicielek bardzo krótkich fryzur, musimy przyznać, że da się przedłużyć nawet bardzo krótkie włosy. Nowoczesne metody przedłużania włosów pozwalają na przedłużenie włosów nawet na grzywce lub czubku głowy. Dzięki temu nie musimy mieć kolejnej warstwy włosów, która zakryje punkty złączeniowe. Właścicielkom krótkich włosów polecana jest metoda laserowa, gdzie łączenia są naprawdę niewielkie.

Łysienie po przedłużeniu włosów to norma

MIT

Łysienie po przedłużeniu włosów nigdy nie powinno być uważane za normę. Niestety i my spotykamy się z bardzo trudnymi przypadkami dotyczącymi włosów i skóry głowy. Systematycznie trafiają do nas Klientki, które zdecydowały się na tańszy zabieg u początkujących fryzjerów. Nieprawidłowe dobranie metody przedłużania włosów, błędne założenia dotyczące liczby pasemek i wreszcie – nieprecyzyjne wykonanie, poskutkowało przykrymi konsekwencjami w postaci miejscowego łysienia. W takiej sytuacji przedłużane włosy należy zdjąć, a te, które zostały, odpowiednio odżywić i zrekonstruować. Jeśli padłaś ofiarą niekompetentnego fryzjera, przyjdź do nas.

Informacje o naszym salonie

Przedłużaniem i zagęszczaniem włosów zajmujemy się od 25 lat. Naszym Klientkom oferujemy nowoczesne metody, wysokiej jakości włosy oraz precyzyjne wykonanie zabiegu. Włosy dobieramy nie tylko pod względem koloru, ale i struktury. Unikamy w ten sposób nadmiernego plątania i nienaturalnego wyglądu fryzury. Pracujemy w oparciu o najwyższe standardy fryzjerskie, higieniczne i modowe. Jeśli pragniesz zmiany w komfortowych warunkach, zapraszamy do jednego z naszych gabinetów.

Jak wykonujemy zabieg?

Wszystkim naszym Klientkom zapewniamy bezpłatną konsultację. Specjalista tłumaczy wtedy, jak wygląda zabieg przedłużania, omawia stosowane metody. Wspólnie z Klientką wybiera on najlepszą technikę dopasowaną do rodzaju włosów, ich długości oraz oczekiwanego efektu końcowego.
Kosmyki łączymy z naturalnymi włosami za pomocą lasera lub keratyny. Łączenia są małe, niewidoczne i bardzo mocne. W METAMORFOZIE możesz przedłużyć włosy nawet do pasa. Normalnie na taki efekt trzeba czekać nawet kilka lata, ponieważ włosy rosną średnio do 1 cm na miesiąc.

Jak pielęgnować przedłużone włosy?

Zabieg przedłużania i zagęszczania pozwala nam uzyskać fryzurę do złudzenia przypominającą naturalne włosy. Łączenia są bardzo trwałe. Stosowane substancje są odporne na wysokie temperatury oraz większość składników zawartych w kosmetykach i farbach. Po zabiegu będziesz mogła dbać o swoją fryzurę dokładnie tak samo, jak dotychczas – stosować ulubione szampony, odżywki ułatwiające rozczesywanie oraz pianki do układania. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby zmienić ich kolor.
Warto podkreślić, że przedłużone kosmyki można w każdej chwili zdjąć bez obaw, że naturalne włosy zostaną zniszczone. Zabieg można powtarzać tuż po zdjęciu wcześniej przedłużonych włosów.Kosmyki łączymy z naturalnymi włosami za pomocą lasera lub keratyny. Łączenia są małe, niewidoczne i bardzo mocne. W METAMORFOZIE możesz przedłużyć włosy nawet do pasa. Normalnie na taki efekt trzeba czekać nawet kilka lata, ponieważ włosy rosną średnio do 1 cm na miesiąc.

NOWOŚĆ - Laserowe przedłużanie włosów

Naturalny efekt

Zabiegi przedłużania i zagęszczania włosów wykonywane są już od 23 lat. Metody są jednak cały czas ulepszane. W salonach METAMORFOZA wykorzystujemy wyłącznie najnowsze techniki i najlepsze materiały, dzięki czemu efekt naszego zabiegu jest oszałamiający. Włosy przedłużamy już od 5 cm. Po zabiegach nabierają one nowego blasku – są gęstsze, zdrowe i mają długość wybraną przez Klientkę.

Kto korzysta z naszej oferty?

Zabiegi przedłużania i zagęszczania włosów wykonują u nas panie, którym zależy na profesjonalnym podejściu i doskonałym efekcie. Do salonów METAMORFOZA trafia wiele najbardziej wymagających Klientek. Są to kobiety mające problemy z cienkimi lub wypadającymi włosami oraz osoby, które nie mają cierpliwości, aby całymi miesiącami je zapuszczać, marzą o szybkiej i spektakularnej metamorfozie.

Często zgłaszają się do nas Klientki, które wykonały zabiegi u innych specjalistów, ale efekty nie spełniły ich oczekiwań i chcą je poprawić.
Pomagamy również paniom, które mają problem z łysieniem oraz kobietom po chemioterapii. Dla nich przedłużenie włosów często jest nie tylko typowym zabiegiem poprawiającym urodę, ale krokiem ku odzyskaniu nadziei na powrót do zdrowia.

Dlaczego właśnie METAMORFOZA?

Największą siłą naszego salonu jest zespół. Są to doświadczeni eksperci, którzy na bieżąco śledzą nowe techniki przedłużania i zagęszczania włosów, poznają formuły stosowane przez światowych mistrzów fryzjerstwa, biorą udział w licznych szkoleniach branżowych.

Nad zabiegami czuwa Alicja Szymkowska – właścicielka METAMORFOZY, prawdziwy mistrz w swoim fachu na skalę nie tylko całej Polski, ale i Europy. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Przedłużaniem i zagęszczaniem włosów zajmuje się już od 1995 roku, czyli od momentu, kiedy takie zabiegi były w Polsce prawdziwą nowością. Od tego czasu zgromadziła wokół siebie bardzo duże grono stałych Klientek zadowolonych z wyśmienitych efektów zabiegów.

Do każdego zabiegu podchodzimy z najwyższą pieczołowitością, ponieważ doskonale wiemy, że włosy stanowią prawdziwą ozdobę kobiety, są jej wizytówką, dodają jej dziewczęcej urody i sprawiają, że pięknie się prezentuje. Chcemy, aby efekt wywoływał uśmiech na twarzach naszych Klientek, dodawał im pewności siebie i sprawiał, że poczują się wyjątkowe.

Problem krótkich i rzadkich włosów

skończył się już wiele lat temu, od kiedy to można przedłużyć i zagęścić włosy. Metoda przedłużania i zagęszczania włosów jest jedyną metodą, która potrafi tak nieprawdopodobnie zmienić kobietę, odmłodzić i tak naprawdę poprawić jej samopoczucie. Żaden ciuch, żaden makijaż nie zmieni tak kobiety jak piękna fryzura, którą można uzyskać przedłużając włosy. Włosy mogą być przedłużone do każdej żądanej długości, po pas włącznie.

Dobierany jest identyczny kolor, gatunek włosa, fason, stosowny oczywiście do urody. Nikt nie jest w stanie zorientować się, że mamy włosy przedłużone.

Do włosów klientki w sposób niewidoczny dołączone są za pomocą unikalnego materiału włosy naturalne. Fryzura zyskuje nowy, wspaniały wygląd. Wszyscy zauważają niezwykłą zmianę, ale tylko klient i fryzjer zna powód. Jest więcej miękkich, zdrowych włosów. Fryzura nabiera objętości i gęstości, staje się prawdziwym atutem. Efekt jest całkowicie naturalny. Metoda nieszkodliwa dla włosów. Włosy po przedłużeniu są mocne, pielęgnacja nie sprawia trudności. Można stosować wszystkie dotychczasowe preparaty kosmetyczne. Włosy można farbować, kręcić, prasować, modelować. Pielęgnacja jest dokładnie taka sama jak włosów własnych.

Zabieg przedłużania włosów trwa ok. 2 godz. Efekt pięknych włosów utrzymuje się 3-4 miesięcy i zależy od tempa wzrostu własnego włosa. Zdjęcie włosów jest bezpieczne, nie powoduje uszkodzenia ani skrócenia własnych włosów. Po ściągnięciu można od razu powtórzyć zabieg.

Przedłużanie włosów Wrocław - metody

Metoda laser Extend

Metoda laser Extend to prawdziwa innowacja w branży przedłużania i zagęszczania włosów. Zabieg ten polega na dołączaniu kosmyków do naturalnych włosów za pomocą bardzo nowoczesnego lasera Extend oraz specjalnej formuły o składzie opatentowanym przez producenta. Substancja ta jest antyalergiczna, dlatego technika doskonale sprawdzi się u pań, które są uczulone na różne substancje chemiczne.
Technika ta pozwala stworzyć bardzo małe, dyskretne łączenia. Włosy można w ten sposób przedłużyć i zagęścić nawet w miejscach, gdzie dotychczas było to niemożliwe – na czubku głowy czy tuż przy ich krawędziach.Metoda szczególnie polecana dla osób wymagających maksymalnej dyskrecji łączeń, alergików i dla osób z cienkimi włosami. Łączenia są elastyczne, dopasowują się kształtem do kształtu głowy, dzięki czemu komfort noszenia jest ogromny.Metoda najmniej obciążająca włosy – przy niewłaściwej pielęgnacji, bądź w przypadku nadmiernego szarpania włosów, włosy przedłużane zachowują się jak włosy z głowy – elastyczność łączeń powoduje naturalne wyczesywanie pojedynczych włosów z łączeń, a nie zsuwania całych pasm, jak w przypadku tradycyjnych metod, a dopiero w przypadku użycia siły zagrażającej cebulkom włosowym, uwalniają pasemko przedłużane.Kolejnym atutem metody laser Extend jest to, że są one sprężyste, a dołączone włosy zachowują się, jak naturalne. Po pociągnięciu z większą siłą (np. podczas czesania czy upinania) możemy wyrwać pojedyncze włosy. Nie odpadną jednak całe pasma. Włosy przedłużone laserem Extend można kręcić lokówką, prasować, farbować.

Czas noszenia: 2-4 miesiące.

Plusy metody: Nowość na rynku, trwałość i dyskrecja łączeń, antyalergiczna metoda, odporność łączeń na działanie większości kosmetyków, możliwość wykonania łączeń w miejscach gdzie tradycyjne łączenia byłyby widoczne.

Minusy metody: Zabieg trwa dłużej niż przy tradycyjnych metodach.

Metoda KERATYNOWA - włosy naturalne

Metoda KERATYNOWA jest jedną z najpopularniejszych technik przedłużania i zagęszczania włosów także zwaną metodą keratynową. Cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem Polek, ponieważ pozwala uzyskać trwały efekt. Pasma są dopinane za pomocą substancji, która zawiera w swoim składzie keratynę będącą odpowiednikiem protein zawartych w naturalnych włosach. Włosy przez cały okres noszenia nie zmieniają koloru, ładnie się układają, a fryzura wygląda, jak naturalna.

Czas noszenia: (WAŻNE: dotyczy łączeń, a nie włosów! Przy wszystkich metodach czas noszenia włosów zależy od ich jakości i pielęgnacji!)1-3 miesiące, w zależności od tempa wzrostu włosów i komfortu noszenia, po czym, o ile włosy są odpowiednio pielęgnowane, wykonuje się zabieg podciągnięcia włosów, trwający do godziny czasu (zabieg podciągania można wykonać 2-3 razy bez zmiany metody, o ile zostały zastosowane włosy wysokiej jakości.)