Przedłużanie i zagęszczanie włosów – Kraków

Zapuszczanie włosów wymaga ogromnej cierpliwości. Proces ten zazwyczaj trwa 2–3 lata, a jego efekty na co dzień pozostają niewidoczne. Jest to źródłem frustracji i rozczarowania. Jeśli marzysz o długich i pięknych włosach, a brak Ci cierpliwości, rozważ przedłużanie i zagęszczanie włosów w profesjonalnym salonie fryzjerskim.

Posiadamy 25 lat doświadczenia w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów. Klientkom zapewniamy wysokiej jakości włosy dziewicze. Są to wolne od zniszczeń pasma włosów naturalnych. Włosy te są sprężyste, piękne i lśniące. Nigdy nie były poddawane farbowaniu, trwałej czy innym zabiegom bezpośrednio wpływającym na ich strukturę. Najczęściej wykorzystujemy pasma o długości od 35 do 60 cm. Pozwala to na osiągnięcie włosów aż do pasa. Łączenia są niewidoczne, a włosy można dowolnie stylizować – prostować, kręcić, wiązać w kucyk i czesać w kok. W przedłużonych włosach możesz żyć tak jak dotychczas – chodzić na basen, tańczyć w klubie, jeździć konno. Włosy przedłużamy na kilka sposobów. Dostępne metody omówiliśmy poniżej.

Podaruj sobie długie, gęste i zdrowe włosy

Długie, gęste i zdrowe włosy są w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy wybrać odpowiednią metodę i umówić termin zabiegu. Pracujemy w oparciu o indywidualne oczekiwania Klienta, dlatego kolor włosów dopasujemy do Twoich potrzeb. Obecnie dysponujemy włosami dziewiczymi począwszy od najjaśniejszych odcieni blondu, poprzez ciepłe i chłodne brązy, aż po intensywne czernie. Czasami, żeby uzyskać jak najbardziej naturalny efekt, stosujemy kilka kolorów jednocześnie. Jest to rozwiązanie idealne dla osób z balejażem lub pasemkami. Włosy można w dowolnej chwili zdjąć, a jako jedyni w Polsce na przedłużanie i zagęszczanie włosów udzielamy gwarancji ważnej przez 3 miesiące. Usługi przedłużania i zagęszczania włosów realizujemy w Krakowie i innych miejscowościach.

Keratynowe przedłużanie i zagęszczanie włosów

Keratynowe przedłużanie i zagęszczanie włosów to przepis na długie, gęste i piękne włosy. Keratyna to naturalny budulec włosa. Jej niedobory powodują wysuszenie, łamanie i wypadanie włosów. Włosy przedłużane (dziewicze) zakończono łuską keratynową. Pod wpływem temperatury (ok. 70˚C) łuska łączy się z nasadą włosa naturalnego. Wydawać się może, że metoda ta ze względu na wysoką temperaturę może zniszczyć włosy naturalne, jednak nic bardziej mylnego. Dla porównania, temperatura, do której nagrzewa się prostownica to 200–250˚C. Czy jej jednorazowe zastosowanie komukolwiek przypaliło włosy? Odpowiedź brzmi: nie. Przyczyną zniszczenia włosów jest brak umiejętności wykonania zabiegu lub nieprawidłowa pielęgnacja włosów. Jak pielęgnować włosy po przedłużaniu keratyną? Należy je traktować tak jak włosy własne – regularnie myć, delikatnie rozczesywać oraz systematycznie odżywiać. Efekty zabiegu (w zależności od tempa wzrostu włosa) utrzymują się przez 3–4 miesiące. Po tym czasie włosy należy zdjąć i podciągnąć keratynowe łączenia. Jeśli odpowiednio dbałyśmy o przedłużone włosy, możemy zastosować je ponownie.

Laserowe przedłużanie i zagęszczanie włosów

Laserowe przedłużanie i zagęszczanie włosów polecane jest osobom, którym zależy na niewielkich i niewidocznych łączeniach. Mikroskopijne punkty złączeniowe pozwalają na przedłużenie bardzo krótkich włosów. Z oferty tej chętnie korzystają kobiety, które z różnych względów straciły naturalne włosy. Niekiedy są to choroby onkologiczne, innym razem problemy z łysieniem, a czasami po prostu bardzo rzadkie, cienkie i słabe włosy. Laserowe przedłużanie włosów to krok w stronę nie tylko pięknego wyglądu, ale przede wszystkim pewności siebie. Prawidłowo wykonany zabieg nie obciąża włosów naturalnych, a jego efektami można cieszyć się do 3 miesięcy. Z doczepionymi włosami można chodzić do SPA, surfować, jeździć na rowerze i robić wszystko, czego dusza zapragnie. Laserowe przedłużanie włosów wymaga od fryzjerki bardzo dużej precyzji, dlatego jest to metoda oferowana przez niewiele salonów w Polsce. Jeśli istnieją jakiekolwiek przeciwwskazania do przedłużania włosów, naszym Klientkom oferujemy niechirurgiczne uzupełnianie ubytków włosów. Gwarantujemy najwyższą jakość przeprowadzenia zabiegu, jakim jest laserowe przedłużanie włosów. Kraków jest jednym z niewielu miejsc na mapie Polski, które oferują usługę tego typu.

Jak wykonujemy zabieg?

Wszystkim naszym Klientkom zapewniamy bezpłatną konsultację. Specjalista tłumaczy wtedy, jak wygląda zabieg przedłużania, omawia stosowane metody. Wspólnie z Klientką wybiera on najlepszą technikę dopasowaną do rodzaju włosów, ich długości oraz oczekiwanego efektu końcowego.
Kosmyki łączymy z naturalnymi włosami za pomocą lasera lub keratyny. Łączenia są małe, niewidoczne i bardzo mocne. W METAMORFOZIE możesz przedłużyć włosy nawet do pasa. Normalnie na taki efekt trzeba czekać nawet kilka lata, ponieważ włosy rosną średnio do 1 cm na miesiąc.

Jak pielęgnować przedłużone włosy?

Zabieg przedłużania i zagęszczania pozwala nam uzyskać fryzurę do złudzenia przypominającą naturalne włosy. Łączenia są bardzo trwałe. Stosowane substancje są odporne na wysokie temperatury oraz większość składników zawartych w kosmetykach i farbach. Po zabiegu będziesz mogła dbać o swoją fryzurę dokładnie tak samo, jak dotychczas – stosować ulubione szampony, odżywki ułatwiające rozczesywanie oraz pianki do układania. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby zmienić ich kolor.
Warto podkreślić, że przedłużone kosmyki można w każdej chwili zdjąć bez obaw, że naturalne włosy zostaną zniszczone. Zabieg można powtarzać tuż po zdjęciu wcześniej przedłużonych włosów.Kosmyki łączymy z naturalnymi włosami za pomocą lasera lub keratyny. Łączenia są małe, niewidoczne i bardzo mocne. W METAMORFOZIE możesz przedłużyć włosy nawet do pasa. Normalnie na taki efekt trzeba czekać nawet kilka lata, ponieważ włosy rosną średnio do 1 cm na miesiąc.

NOWOŚĆ - Laserowe przedłużanie włosów

Naturalny efekt

Zabiegi przedłużania i zagęszczania włosów wykonywane są już od 23 lat. Metody są jednak cały czas ulepszane. W salonach METAMORFOZA wykorzystujemy wyłącznie najnowsze techniki i najlepsze materiały, dzięki czemu efekt naszego zabiegu jest oszałamiający. Włosy przedłużamy już od 5 cm. Po zabiegach nabierają one nowego blasku – są gęstsze, zdrowe i mają długość wybraną przez Klientkę.

Kto korzysta z naszej oferty?

Zabiegi przedłużania i zagęszczania włosów wykonują u nas panie, którym zależy na profesjonalnym podejściu i doskonałym efekcie. Do salonów METAMORFOZA trafia wiele najbardziej wymagających Klientek. Są to kobiety mające problemy z cienkimi lub wypadającymi włosami oraz osoby, które nie mają cierpliwości, aby całymi miesiącami je zapuszczać, marzą o szybkiej i spektakularnej metamorfozie.

Często zgłaszają się do nas Klientki, które wykonały zabiegi u innych specjalistów, ale efekty nie spełniły ich oczekiwań i chcą je poprawić.
Pomagamy również paniom, które mają problem z łysieniem oraz kobietom po chemioterapii. Dla nich przedłużenie włosów często jest nie tylko typowym zabiegiem poprawiającym urodę, ale krokiem ku odzyskaniu nadziei na powrót do zdrowia.

Dlaczego właśnie METAMORFOZA?

Największą siłą naszego salonu jest zespół. Są to doświadczeni eksperci, którzy na bieżąco śledzą nowe techniki przedłużania i zagęszczania włosów, poznają formuły stosowane przez światowych mistrzów fryzjerstwa, biorą udział w licznych szkoleniach branżowych.

Nad zabiegami czuwa Alicja Szymkowska – właścicielka METAMORFOZY, prawdziwy mistrz w swoim fachu na skalę nie tylko całej Polski, ale i Europy. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Przedłużaniem i zagęszczaniem włosów zajmuje się już od 1995 roku, czyli od momentu, kiedy takie zabiegi były w Polsce prawdziwą nowością. Od tego czasu zgromadziła wokół siebie bardzo duże grono stałych Klientek zadowolonych z wyśmienitych efektów zabiegów.

Do każdego zabiegu podchodzimy z najwyższą pieczołowitością, ponieważ doskonale wiemy, że włosy stanowią prawdziwą ozdobę kobiety, są jej wizytówką, dodają jej dziewczęcej urody i sprawiają, że pięknie się prezentuje. Chcemy, aby efekt wywoływał uśmiech na twarzach naszych Klientek, dodawał im pewności siebie i sprawiał, że poczują się wyjątkowe.

Problem krótkich i rzadkich włosów

skończył się już wiele lat temu, od kiedy to można przedłużyć i zagęścić włosy. Metoda przedłużania i zagęszczania włosów jest jedyną metodą, która potrafi tak nieprawdopodobnie zmienić kobietę, odmłodzić i tak naprawdę poprawić jej samopoczucie. Żaden ciuch, żaden makijaż nie zmieni tak kobiety jak piękna fryzura, którą można uzyskać przedłużając włosy. Włosy mogą być przedłużone do każdej żądanej długości, po pas włącznie.

Dobierany jest identyczny kolor, gatunek włosa, fason, stosowny oczywiście do urody. Nikt nie jest w stanie zorientować się, że mamy włosy przedłużone.

Do włosów klientki w sposób niewidoczny dołączone są za pomocą unikalnego materiału włosy naturalne. Fryzura zyskuje nowy, wspaniały wygląd. Wszyscy zauważają niezwykłą zmianę, ale tylko klient i fryzjer zna powód. Jest więcej miękkich, zdrowych włosów. Fryzura nabiera objętości i gęstości, staje się prawdziwym atutem. Efekt jest całkowicie naturalny. Metoda nieszkodliwa dla włosów. Włosy po przedłużeniu są mocne, pielęgnacja nie sprawia trudności. Można stosować wszystkie dotychczasowe preparaty kosmetyczne. Włosy można farbować, kręcić, prasować, modelować. Pielęgnacja jest dokładnie taka sama jak włosów własnych.

Zabieg przedłużania włosów trwa ok. 2 godz. Efekt pięknych włosów utrzymuje się 3-4 miesięcy i zależy od tempa wzrostu własnego włosa. Zdjęcie włosów jest bezpieczne, nie powoduje uszkodzenia ani skrócenia własnych włosów. Po ściągnięciu można od razu powtórzyć zabieg.

Przedłużanie włosów Kraków- metody

Metoda laser Extend

Metoda laser Extend to prawdziwa innowacja w branży przedłużania i zagęszczania włosów. Zabieg ten polega na dołączaniu kosmyków do naturalnych włosów za pomocą bardzo nowoczesnego lasera Extend oraz specjalnej formuły o składzie opatentowanym przez producenta. Substancja ta jest antyalergiczna, dlatego technika doskonale sprawdzi się u pań, które są uczulone na różne substancje chemiczne.
Technika ta pozwala stworzyć bardzo małe, dyskretne łączenia. Włosy można w ten sposób przedłużyć i zagęścić nawet w miejscach, gdzie dotychczas było to niemożliwe – na czubku głowy czy tuż przy ich krawędziach.Metoda szczególnie polecana dla osób wymagających maksymalnej dyskrecji łączeń, alergików i dla osób z cienkimi włosami. Łączenia są elastyczne, dopasowują się kształtem do kształtu głowy, dzięki czemu komfort noszenia jest ogromny.Metoda najmniej obciążająca włosy – przy niewłaściwej pielęgnacji, bądź w przypadku nadmiernego szarpania włosów, włosy przedłużane zachowują się jak włosy z głowy – elastyczność łączeń powoduje naturalne wyczesywanie pojedynczych włosów z łączeń, a nie zsuwania całych pasm, jak w przypadku tradycyjnych metod, a dopiero w przypadku użycia siły zagrażającej cebulkom włosowym, uwalniają pasemko przedłużane.Kolejnym atutem metody laser Extend jest to, że są one sprężyste, a dołączone włosy zachowują się, jak naturalne. Po pociągnięciu z większą siłą (np. podczas czesania czy upinania) możemy wyrwać pojedyncze włosy. Nie odpadną jednak całe pasma. Włosy przedłużone laserem Extend można kręcić lokówką, prasować, farbować.

Czas noszenia: 2-4 miesiące.

Plusy metody: Nowość na rynku, trwałość i dyskrecja łączeń, antyalergiczna metoda, odporność łączeń na działanie większości kosmetyków, możliwość wykonania łączeń w miejscach gdzie tradycyjne łączenia byłyby widoczne.

Minusy metody: Zabieg trwa dłużej niż przy tradycyjnych metodach.

Metoda KERATYNOWA - włosy naturalne

Metoda KERATYNOWA jest jedną z najpopularniejszych technik przedłużania i zagęszczania włosów także zwaną metodą keratynową. Cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem Polek, ponieważ pozwala uzyskać trwały efekt. Pasma są dopinane za pomocą substancji, która zawiera w swoim składzie keratynę będącą odpowiednikiem protein zawartych w naturalnych włosach. Włosy przez cały okres noszenia nie zmieniają koloru, ładnie się układają, a fryzura wygląda, jak naturalna.

Czas noszenia: (WAŻNE: dotyczy łączeń, a nie włosów! Przy wszystkich metodach czas noszenia włosów zależy od ich jakości i pielęgnacji!)1-3 miesiące, w zależności od tempa wzrostu włosów i komfortu noszenia, po czym, o ile włosy są odpowiednio pielęgnowane, wykonuje się zabieg podciągnięcia włosów, trwający do godziny czasu (zabieg podciągania można wykonać 2-3 razy bez zmiany metody, o ile zostały zastosowane włosy wysokiej jakości.)