Przedłużanie i zagęszczanie włosów – Katowice

Przedłużenie i zagęszczenie włosów to sposób na diametralną zmianę wizerunku. Chętnie korzystają z niego aktorki, celebrytki i gwiazdy estrady. Nowoczesne metody sprawiają, że bez obciążania włosów własnych, możemy osiągnąć efekt długich, gęstych i pięknych włosów.

Przedłużanie włosów – piękne i długie włosy dla Ciebie

Wykorzystywane pasma mają długość od 35 do 60 cm. Pozwala to na wydłużenie włosów aż do pasa. Oczywiście wiele zależy od długości włosów naturalnych, jednak w przypadku przedłużania włosów metodą laserową nie ma przeciwwskazań dotyczących minimalnej długości włosa. Włosy można przedłużać już od 5 cm długości, także w miejscach newralgicznych, takich jak grzywka czy czubek głowy. Istnieje możliwość przedłużenia włosów idealnie prostych, pofalowanych lub kręconych. W naszym salonie do przedłużania włosów wykorzystujemy metodę laserową oraz keratynową. Obie cieszą się uznaniem Klientek na całym świecie. Korzystają z nich między innymi Kim Kardashian, Eva Longoria czy Rihanna.

Keratynowe przedłużanie włosów – opis metody

Dla kogo?

Dla osób z włosami o długości minimum 5 cm.

Zalety metody

  • odpowiednia dla osób uczulonych na nikiel,
  • dyskretne łączenia,
  • niska cena,
  • włosy można dowolnie modelować.

Zalecana ilość pasemek

Najczęściej stosujemy 100 pasemek.

Długość noszenia

3–4 miesiące, po upływie tego czasu należy wymienić łączenia.

Prawidłowa pielęgnacja

Delikatne rozczesywanie i nawilżanie włosów.

Czas zabiegu

Dwie godziny.

Cena przedłużenia włosów

Od 1200 zł.

Cena zagęszczenia włosów

Od 300 zł.

Trzymiesięczna gwarancja

Dostępna.

Darmowa konsultacja

Dostępna.

Laserowe przedłużanie włosów – opis metody

Dla kogo?

Dla osób z krótkimi, średnimi i długimi włosami.

Zalety metody

  • długi czas noszenia,
  • bardzo mocne łączenia,
  • spoiwa niewidoczne gołym okiem,
  • włosy można kręcić, prostować i farbować.

Zalecana ilość pasemek

Najczęściej stosujemy 100 pasemek.

Długość noszenia

Nawet do 6 miesięcy.

Prawidłowa pielęgnacja

Pielęgnacja taka sama jak w przypadku włosów naturalnych.

Czas zabiegu

Dwie godziny.

Cena przedłużenia włosów

W zależności od rodzaju włosów i liczby pasemek (od 1500 zł).

Cena zagęszczenia włosów

Od 300 zł.

Trzymiesięczna gwarancja

Dostępna.

Darmowa konsultacja

Dostępna.

Zagęszczanie włosów – sposób na cienkie i rzadkie włosy

Przyczyn rzadkich i cienkich włosów jest bardzo wiele. Najczęściej spotykane to stres, nieprawidłowa dieta, schorzenia o podłożu hormonalnym, a także skłonności genetyczne. Jeśli suplementacja i lekarstwa nie pomagają, a kondycja naszych włosów pozwala na wykonanie zabiegu, warto rozważyć profesjonalne zagęszczanie włosów. Zabieg pozwala na potrojenie objętości włosów przy niewielkim ich obciążeniu. Obecnie do zagęszczania włosów wykorzystujemy dwie nowoczesne metody – metodę laserową oraz keratynową. Sposób zagęszczenia, liczbę pasemek oraz kolor włosów wybieramy na podstawie oczekiwań, stanu włosów i budżetu Klientki. Zazwyczaj wykorzystujemy ok. 100 pasemek. Przedłużane włosy rozmieszczamy pod warstwą włosów naturalnych, dlatego też są one niewidoczne. Posiadając zagęszczone włosy nie musisz rezygnować z żadnych aktywności. Możesz w nich wchodzić do morza, pływać na desce, jeździć rowerem i robić dosłownie wszystko, na co tylko masz ochotę.

Na przedłużanie i zagęszczanie włosów dajemy gwarancję

Zaufany i uczciwy fryzjer to skarb. Wie o tym każdy, kto choć raz był niezadowolony ze strzyżenia czy przedłużania włosów. I mimo że usługi fryzjerskie w świetle prawa można reklamować, w praktyce jest to bardzo trudne. W naszym salonie jest zupełnie inaczej. Jesteś dla nas najważniejsza, dlatego w razie jakichkolwiek problemów z przedłużanymi włosami, zapewniamy Ci bezpłatną, trzymiesięczną gwarancję. Jeśli zajdzie taka potrzeba, wykonamy darmowe poprawki lub zrobimy zabieg od nowa. Po prostu odważ się na zmiany.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Jeżeli zastanawiasz się, czy zabieg przedłużania lub zagęszczania włosów jest dla Ciebie, odwiedź nasz salon w Katowicach. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane ze stosowanymi materiałami, zalecaną metodą, czasem trwania zabiegu i jego kosztem. Liczbę pasemek oraz kolor włosów dobieramy do urody Klientki. Czasami wykorzystujemy kilka odcieni włosów, aby efekt był jeszcze bardziej spektakularny. Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo charakteryzujące laserowe przedłużanie włosów. Katowice są miastem, w którym wykonujemy tę usługę w wyjątkowo profesjonalny sposób z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu w celu konsultacji.

Jak wykonujemy zabieg?

Wszystkim naszym Klientkom zapewniamy bezpłatną konsultację. Specjalista tłumaczy wtedy, jak wygląda zabieg przedłużania, omawia stosowane metody. Wspólnie z Klientką wybiera on najlepszą technikę dopasowaną do rodzaju włosów, ich długości oraz oczekiwanego efektu końcowego.
Kosmyki łączymy z naturalnymi włosami za pomocą lasera lub keratyny. Łączenia są małe, niewidoczne i bardzo mocne. W METAMORFOZIE możesz przedłużyć włosy nawet do pasa. Normalnie na taki efekt trzeba czekać nawet kilka lata, ponieważ włosy rosną średnio do 1 cm na miesiąc.

Jak pielęgnować przedłużone włosy?

Zabieg przedłużania i zagęszczania pozwala nam uzyskać fryzurę do złudzenia przypominającą naturalne włosy. Łączenia są bardzo trwałe. Stosowane substancje są odporne na wysokie temperatury oraz większość składników zawartych w kosmetykach i farbach. Po zabiegu będziesz mogła dbać o swoją fryzurę dokładnie tak samo, jak dotychczas – stosować ulubione szampony, odżywki ułatwiające rozczesywanie oraz pianki do układania. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby zmienić ich kolor.
Warto podkreślić, że przedłużone kosmyki można w każdej chwili zdjąć bez obaw, że naturalne włosy zostaną zniszczone. Zabieg można powtarzać tuż po zdjęciu wcześniej przedłużonych włosów.Kosmyki łączymy z naturalnymi włosami za pomocą lasera lub keratyny. Łączenia są małe, niewidoczne i bardzo mocne. W METAMORFOZIE możesz przedłużyć włosy nawet do pasa. Normalnie na taki efekt trzeba czekać nawet kilka lata, ponieważ włosy rosną średnio do 1 cm na miesiąc.

NOWOŚĆ - Laserowe przedłużanie włosów

Naturalny efekt

Zabiegi przedłużania i zagęszczania włosów wykonywane są już od 23 lat. Metody są jednak cały czas ulepszane. W salonach METAMORFOZA wykorzystujemy wyłącznie najnowsze techniki i najlepsze materiały, dzięki czemu efekt naszego zabiegu jest oszałamiający. Włosy przedłużamy już od 5 cm. Po zabiegach nabierają one nowego blasku – są gęstsze, zdrowe i mają długość wybraną przez Klientkę.

Kto korzysta z naszej oferty?

Zabiegi przedłużania i zagęszczania włosów wykonują u nas panie, którym zależy na profesjonalnym podejściu i doskonałym efekcie. Do salonów METAMORFOZA trafia wiele najbardziej wymagających Klientek. Są to kobiety mające problemy z cienkimi lub wypadającymi włosami oraz osoby, które nie mają cierpliwości, aby całymi miesiącami je zapuszczać, marzą o szybkiej i spektakularnej metamorfozie.

Często zgłaszają się do nas Klientki, które wykonały zabiegi u innych specjalistów, ale efekty nie spełniły ich oczekiwań i chcą je poprawić.
Pomagamy również paniom, które mają problem z łysieniem oraz kobietom po chemioterapii. Dla nich przedłużenie włosów często jest nie tylko typowym zabiegiem poprawiającym urodę, ale krokiem ku odzyskaniu nadziei na powrót do zdrowia.

Dlaczego właśnie METAMORFOZA?

Największą siłą naszego salonu jest zespół. Są to doświadczeni eksperci, którzy na bieżąco śledzą nowe techniki przedłużania i zagęszczania włosów, poznają formuły stosowane przez światowych mistrzów fryzjerstwa, biorą udział w licznych szkoleniach branżowych.

Nad zabiegami czuwa Alicja Szymkowska – właścicielka METAMORFOZY, prawdziwy mistrz w swoim fachu na skalę nie tylko całej Polski, ale i Europy. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Przedłużaniem i zagęszczaniem włosów zajmuje się już od 1995 roku, czyli od momentu, kiedy takie zabiegi były w Polsce prawdziwą nowością. Od tego czasu zgromadziła wokół siebie bardzo duże grono stałych Klientek zadowolonych z wyśmienitych efektów zabiegów.

Do każdego zabiegu podchodzimy z najwyższą pieczołowitością, ponieważ doskonale wiemy, że włosy stanowią prawdziwą ozdobę kobiety, są jej wizytówką, dodają jej dziewczęcej urody i sprawiają, że pięknie się prezentuje. Chcemy, aby efekt wywoływał uśmiech na twarzach naszych Klientek, dodawał im pewności siebie i sprawiał, że poczują się wyjątkowe.

Problem krótkich i rzadkich włosów

skończył się już wiele lat temu, od kiedy to można przedłużyć i zagęścić włosy. Metoda przedłużania i zagęszczania włosów jest jedyną metodą, która potrafi tak nieprawdopodobnie zmienić kobietę, odmłodzić i tak naprawdę poprawić jej samopoczucie. Żaden ciuch, żaden makijaż nie zmieni tak kobiety jak piękna fryzura, którą można uzyskać przedłużając włosy. Włosy mogą być przedłużone do każdej żądanej długości, po pas włącznie.

Dobierany jest identyczny kolor, gatunek włosa, fason, stosowny oczywiście do urody. Nikt nie jest w stanie zorientować się, że mamy włosy przedłużone.

Do włosów klientki w sposób niewidoczny dołączone są za pomocą unikalnego materiału włosy naturalne. Fryzura zyskuje nowy, wspaniały wygląd. Wszyscy zauważają niezwykłą zmianę, ale tylko klient i fryzjer zna powód. Jest więcej miękkich, zdrowych włosów. Fryzura nabiera objętości i gęstości, staje się prawdziwym atutem. Efekt jest całkowicie naturalny. Metoda nieszkodliwa dla włosów. Włosy po przedłużeniu są mocne, pielęgnacja nie sprawia trudności. Można stosować wszystkie dotychczasowe preparaty kosmetyczne. Włosy można farbować, kręcić, prasować, modelować. Pielęgnacja jest dokładnie taka sama jak włosów własnych.

Zabieg przedłużania włosów trwa ok. 2 godz. Efekt pięknych włosów utrzymuje się 3-4 miesięcy i zależy od tempa wzrostu własnego włosa. Zdjęcie włosów jest bezpieczne, nie powoduje uszkodzenia ani skrócenia własnych włosów. Po ściągnięciu można od razu powtórzyć zabieg.

Przedłużanie włosów Katowice - metody

Metoda laser Extend

Metoda laser Extend to prawdziwa innowacja w branży przedłużania i zagęszczania włosów. Zabieg ten polega na dołączaniu kosmyków do naturalnych włosów za pomocą bardzo nowoczesnego lasera Extend oraz specjalnej formuły o składzie opatentowanym przez producenta. Substancja ta jest antyalergiczna, dlatego technika doskonale sprawdzi się u pań, które są uczulone na różne substancje chemiczne.
Technika ta pozwala stworzyć bardzo małe, dyskretne łączenia. Włosy można w ten sposób przedłużyć i zagęścić nawet w miejscach, gdzie dotychczas było to niemożliwe – na czubku głowy czy tuż przy ich krawędziach.Metoda szczególnie polecana dla osób wymagających maksymalnej dyskrecji łączeń, alergików i dla osób z cienkimi włosami. Łączenia są elastyczne, dopasowują się kształtem do kształtu głowy, dzięki czemu komfort noszenia jest ogromny.Metoda najmniej obciążająca włosy – przy niewłaściwej pielęgnacji, bądź w przypadku nadmiernego szarpania włosów, włosy przedłużane zachowują się jak włosy z głowy – elastyczność łączeń powoduje naturalne wyczesywanie pojedynczych włosów z łączeń, a nie zsuwania całych pasm, jak w przypadku tradycyjnych metod, a dopiero w przypadku użycia siły zagrażającej cebulkom włosowym, uwalniają pasemko przedłużane.Kolejnym atutem metody laser Extend jest to, że są one sprężyste, a dołączone włosy zachowują się, jak naturalne. Po pociągnięciu z większą siłą (np. podczas czesania czy upinania) możemy wyrwać pojedyncze włosy. Nie odpadną jednak całe pasma. Włosy przedłużone laserem Extend można kręcić lokówką, prasować, farbować.

Czas noszenia: 2-4 miesiące.

Plusy metody: Nowość na rynku, trwałość i dyskrecja łączeń, antyalergiczna metoda, odporność łączeń na działanie większości kosmetyków, możliwość wykonania łączeń w miejscach gdzie tradycyjne łączenia byłyby widoczne.

Minusy metody: Zabieg trwa dłużej niż przy tradycyjnych metodach.

Metoda KERATYNOWA - włosy naturalne

Metoda KERATYNOWA jest jedną z najpopularniejszych technik przedłużania i zagęszczania włosów także zwaną metodą keratynową. Cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem Polek, ponieważ pozwala uzyskać trwały efekt. Pasma są dopinane za pomocą substancji, która zawiera w swoim składzie keratynę będącą odpowiednikiem protein zawartych w naturalnych włosach. Włosy przez cały okres noszenia nie zmieniają koloru, ładnie się układają, a fryzura wygląda, jak naturalna.

Czas noszenia: (WAŻNE: dotyczy łączeń, a nie włosów! Przy wszystkich metodach czas noszenia włosów zależy od ich jakości i pielęgnacji!)1-3 miesiące, w zależności od tempa wzrostu włosów i komfortu noszenia, po czym, o ile włosy są odpowiednio pielęgnowane, wykonuje się zabieg podciągnięcia włosów, trwający do godziny czasu (zabieg podciągania można wykonać 2-3 razy bez zmiany metody, o ile zostały zastosowane włosy wysokiej jakości.)