Fryzjer - usługi fryzjerskie w Bielsku-Białej

Zapewniamy profesjonalne usługi fryzjerskie. Nasza domena to strzyżenie, czesanie, farbowanie i regeneracja włosów. Klientkom oferujemy fachowe doradztwo, wykorzystanie wysokiej jakości materiałów i precyzyjne cięcie.

Strzyżenie i inne usługi fryzjerskie realizujemy na podstawie indywidualnych zaleceń Klientki. Jednocześnie służymy profesjonalną radą w zakresie doboru odpowiedniej fryzury. Wiele zależy od karnacji, oprawy oczu oraz kondycji włosów i skóry głowy, jednak nie ma rzeczy niemożliwych. Obecnie bardzo modne są odważne cięcia asymetryczne, szarpane oraz lekkie, naturalne i zwiewne fale. Mnogość dostępnych rozwiązań umożliwia dopasowanie fryzury do urody, charakteru i temperamentu Klientki.

Usługi fryzjerskie salonu Metamorfoza

Salon fryzjerski Metamorfoza oferuje szeroki wachlarz usług fryzjerskich. Oprócz tradycyjnego strzyżenia, modelowania i upinania włosów, wykonujemy również inne usługi fryzjerskie, takie jak:

 

Ponadto świadczymy usługi fryzjerskie w zakresie profesjonalnego doczepiania włosów syntetycznych lub naturalnych:

  • przedłużanie i zagęszczanie włosów (włosy dziewicze),
  • pasemka syntetyczne,
  • warkoczyki i dredy na włosach syntetycznych.
Przykładowe fryzury salon fryzjerski przedłużanie włosów bielsko biała
Przykładowe fryzury salon fryzjerski przedłużanie włosów bielsko biała

Dlaczego my?

Wykorzystujemy jedynie sprawdzone preparaty renomowanych producentów do pielęgnacji włosów. Do przedłużania włosów używamy wyselekcjonowane włosy dziewicze najwyższej jakości. Zatrudniamy wykwalifikowanych fryzjerów, wykorzystujemy najwyższej jakości farby, a korzystając z naszych usług możesz być pewna, że spędzisz czas w miłej atmosferze. Pracownicy salonu regularnie uczęszczają na szkolenia w kraju i za granicą. Na bieżąco śledzimy trendy fryzjerskie z całego świata. Wykonujemy fryzury codzienne i okolicznościowe, a do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dopasowując styl fryzury oraz rodzaj zastosowanego preparatu. Satysfakcja Klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i uzupełniamy ofertę usług fryzjerskich o nowoczesne metody strzyżenia i stylizacji fryzur. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Jeśli jesteś mieszkanką Bielska-Białej lub okolic, masz odwagę i ochotę na zmiany, nie zwlekaj i umów termin wizyty już dzisiaj.