Solarium – Bielsko-Biała

Wizyta w solarium to sprawdzony sposób na atrakcyjny wygląd i opaloną skórę. Słoneczna cera pozwoli na ukrycie niedoskonałości, zminimalizowanie wyprysków, a dodatkowo wprawi w nas w dobre samopoczucie.

Komfortowe warunki

Klientkom solarium zapewniamy komfortowe warunki opalania. Pomieszczenia z łóżkami są codzienne czyszczone, a solarium po każdym seansie dokładnie dezynfekowane. Dysponujemy preparatami antybakteryjnymi, przeciwgrzybicznymi i przeciwwirusowymi, a Klientkom szczególnie dbającym o względy higieniczne zapewniamy specjalną folię. Ponadto solarium wyposażono w lustra, płyn do demakijażu oraz waciki.

Piękna opalenizna

Posiadamy podwójnie brązujące lampy Flame, które pod względem mocy i jakości opalania wyprzedzają wszystkie lampy na rynku! Lampy emitują delikatne światło, które w porównaniu do innych lamp nie wysusza i nie spala skóry. Sprawia to, że niemal natychmiast po wyjściu z solarium będziesz mogła pochwalić się brązową i naturalnie wyglądającą opalenizną.

Akcesoria do opalania

Naszym Klientkom zapewniamy dostęp do bezpiecznych i skutecznych akcesoriów do opalania. Produkty mają działanie nawilżające, odmładzające skórę twarzy i ciała, przyspieszają efekt opalania, a także łagodzą negatywne skutki promieniowania UV. Z kolei Klientkom preferującym solarium natryskowe proponujemy naturalne preparaty przedłużające czas trwania opalenizny.

Serdecznie zapraszamy

Jeśli marzysz o pięknej i słonecznej cerze, koniecznie odwiedź naszą placówkę. Dysponujemy nowoczesnym wyposażeniem, wysokiej jakości kosmetykami oraz miłą i sympatyczną obsługą. Pomożemy nie tylko w doborze odpowiednich kosmetyków, ale także czasu i mocy opalania. Nasze solarium usytuowano nieopodal centrum Bielska-Białej. Dojedziesz do nas zarówno autobusem, jak i samochodem oraz rowerem.