Skin Master – Bielsko-Biała

Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Skin Master to sposób na piękną, młodo wyglądającą i gładką skórę. To jedno z najnowszych osiągnięć dermatologii, informatyki, cybernetyki i biochemii. Od dziś dostępne także dla Ciebie!

Zastosowanie urządzenia Skin Master

Najważniejsze zastosowania urządzenia Skin Master to profesjonalne wsparcie w leczeniu oraz regeneracji skóry zniszczonej i chorej. Urządzenie wykorzystujemy pomocniczo w walce z popękaną i jałową skórą, przebarwieniami, trądzikiem, a także rozstępami i bliznami. Już po pierwszym zabiegu wyraźnej poprawie ulega krążenie, a skóra staje się nawilżona, zregenerowana i bardziej elastyczna.

Etapy zabiegu Skin Master

Zabieg Skin Master podzielono na kilka etapów, które należy wykonywać jeden po drugim. Wiedza wykwalifikowanej kosmetyczki pozwoli na odpowiednie ustalenie proporcji.

Skin Master Bielsko - Biała

Peeling kawitacyjny

Funkcja peelingu kawitacyjnego powoduje głębokie złuszczanie warstwy rogowej naskórka. Uwalniając pory od martwych komórek, nadmiaru łoju, bakterii, substancji toksycznych i pozostałości kosmetycznych, uwalniamy nową, gładką i jędrną skórę. Podstawą tego zabiegu jest wykorzystanie zjawiska kawitacji, polegające na rozbijaniu martwych komórek warstwy rogowej naskórka przez mikroskopijne bąbelki gazowe. Wytwarzana w urządzeniu Skin Master “fala elastyczna” pozwala na regulację głębokości zabiegu.

Nawilżenie skóry

Brak odpowiedniego nawilżenia powoduje poważne deficyty jędrności i elastyczności skóry. Skin Master (podobnie jak mikrodermabrazja ) zapewnia nam doskonałe nawilżanie skóry, zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Wykonany wcześniej peeling odsłonił pory, co wspomaga wchłanianie substancji odżywczych. Do zabiegu wykorzystujemy roztwór nawilżający powstały na bazie przebadanych dermatologicznie składników.

Poprawa krążenia

Poprawa krążenia pozwala na przywrócenie równowagi komórkowej. Etap ten jest bardzo ważny dla osób z szarą, niedotlenioną skórą. Urządzenie Skin Master, wykorzystując “elastyczną falę”, powoduje miejscowe przekrwienie. W wyniku kompresji (25000 cykli/sek.) i dekompresji następuje stymulacja przepływu krwi przez głębsze warstwy skóry. Ma ona charakter biostymulacji i daje niemal natychmiastowe efekty.

Kompleksowa regeneracja

Przyczyn przedwczesnego starzenia się skóry jest bardzo wiele. Najczęstsze z nich to nadużywanie alkoholu, palenie papierosów, narażanie skóry na promieniowanie słoneczne, nieprawidłowa dieta i skłonności genetyczne. Skin Master zatrzymuje procesy starzenia się skóry, dodatkowo ją regenerując i hamując procesy powstawania zmarszczek.

Lifting i wypełnienie zmarszczek

Kolagen, elastyn i glikozaminoglikan to substancje odpowiadające za utrzymanie naszej skóry w dobrej kondycji. Kiedy zaczyna ich brakować, nasza skóra staje się szara, sucha i nieelastyczna. Skin Master to innowacyjny program aktywujący rozmnażanie włókien syntetyzujących kolagen i elastynę. Po kilku seansach skóra przybiera swoją jędrność i elastyczność. Większość zmarszczek i oznak starzenia znika, twarz staje się ukształtowana, a walory urody widoczne na pierwszy rzut oka.

Efekty zabiegu Skin Master

Najważniejsze pozytywne efekty zabiegu Skin Master to:

– nawilżenie zewnętrzne i wewnętrzne,

– nawodnienie i dotlenienie skóry,

– uelastycznienie i ujędrnienie skóry,

– poprawa krążenia,

– zdrowy wygląd, koloryt i blask,

– zniwelowanie przebarwień,

– opóźnienie procesów starzenia.

Efekty zabiegu Skin Master są widoczne już po pierwszym kontakcie z urządzeniem, jednak aby osiągnąć optymalne rezultaty, zalecamy wykonanie całej serii. Zabieg wykonany z użyciem Skin Master polecany jest każdemu rodzajowi skóry, zwłaszcza osobom z problemami skórnymi, dla których profesjonalna pomoc jest ostatnią szansą na odzyskanie idealnego kolorytu i kondycji skóry twarzy. Jeśli jesteś gotowa na zmiany, umów wizytę w naszym salonie