Sauna do włosów - fryzjer w Bielsku-Białej

Sauna do włosów (nazywana inaczej terapią ultradźwiękową) wywołuje zjawiska fizjologiczne mające na celu kompleksową regenerację struktury włosa. Połączenie ultradźwiękowej mgły i wysokiej jakości kosmetyków zapewnia odżywione, lśniące i miękkie włosy.

Przebieg zabiegu

Podstawowe warunki konieczne do wykonania zabiegu to czyste i uczesane włosy. Gładka struktura włosa ułatwia wnikanie kosmetyków, dlatego włosy zalecamy umyć raz lub dwukrotnie. Do zabiegu wykorzystujemy nowoczesny nawilżacz ultradźwiękowy. Urządzenie emituje temperaturę ok. 40˚C, jednak nie szkodzi włosom tak jak promienie słoneczne. W zależności od potrzeb Klientki, fryzjer wybiera odpowiednią maskę dostosowaną do skóry głowy oraz do rodzaju wymaganej regeneracji. Następnie ultradźwiękowe urządzenie wytwarza zjonizowaną mikromgłę, która wspomaga wchłanianie substancji odżywczych. Czas trwania zabiegu to 20 minut. Następnie należy wysuszyć i ułożyć włosy.

Efekty zabiegu

Sauna to nic innego jak bardzo skuteczna i specjalistyczna odżywka do włosów. Dzięki niej włosy są zregenerowane, sprężyste, wzmocnione i miękkie. Skład preparatu to najczęściej naturalny budulec włosa – keratyna (wykorzystywana także w keratynowym prostowaniu włosów) oraz inne substancje odżywcze. Obecnie dysponujemy czterema stopniami nawilżenia włosa oraz szeregiem funkcji podstawowych. Najważniejsze z nich to funkcja cooling (chłodzi włosy, zamyka łuski, utrwala proces pielęgnacji) oraz funkcja ozon (oczyszcza skórę głowy, stymuluje wzrost włosów, poprawa ukrwienie i kondycję włosa). Szczegóły dotyczące zabiegu ustala fryzjer.

Sauna do włosów Metamorfoza Bielsko Biała

Dla kogo?

Z zabiegu najczęściej korzystają osoby zmagające się ze zniszczonymi i słabymi włosami. Regeneracją można objąć włosy zniszczone koloryzacją, długotrwałym prostowaniem, rozjaśnianiem, słońcem, mechanicznym suszeniem i mrozem. Nie mniej metoda ta jest zalecana osobom stawiającym na profilaktykę i systematyczne odżywianie włosa. Zabieg pozwala na uzyskanie długotrwałych i imponujących efektów już po pierwszej aplikacji mgły. Jeśli są Panie zainteresowane sauną do włosów, zapraszamy do naszego gabinetu w Bielsku- Białej.