Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Każda z nas marzy o długich i gęstych włosach. Chcemy, aby włosy prezentowały się idealnie, były gładkie, lśniące i przykuwały wzrok. Współczesna technologia przedłużania i zagęszczania włosów umożliwia spełnienie Twoich marzeń w mniej niż trzy godziny. Czy jesteś na to gotowa?

Bezpłatna konsultacja

Nasze Klientki zapraszamy na bezpłatne spotkanie ze specjalistką. Podczas darmowej konsultacji ustalimy następujące szczegóły:

  • długość i gatunek stosowanego włosa,
  • termin zabiegu,
  • liczbę niezbędnych pasemek,
  • metodę, którą wykonamy zabieg.

Obecnie istnieje bardzo wiele metod przedłużania włosów, dlatego bardzo ważne jest to, aby wszystkie decyzje skonsultować ze specjalistą. Unikniemy w ten sposób drogich i kosztownych nieporozumień!

Przedłużanie i zagęszczanie włosów – metody

Podstawowe sposoby przedłużania włosów polegają na łączeniu kosmyków włosów własnych i przedłużonych przy użyciu lasera lub keratyny. Punkty wspólne są niewidoczne – nie wystają, nie powodują kołtunienia włosów i nie ulegają zniszczeniom. Czas trwania zabiegu to zazwyczaj 2 godziny. Stosowane włosy są odporne na działanie wilgoci, wysokiej temperatury, a także na większość składników odżywek i farb do włosów. Wszystko to sprawia, że o włosy przedłużone dbamy tak samo, jak o własne. Ponadto bez względu na zastosowaną metodę przedłużone włosy można w każdej chwili zdjąć i w razie potrzeby wymienić na nowe. Obecnie najpopularniejsze metody przedłużania i zagęszczania włosów to metoda laserowa oraz keratynowa.

Przedłużanie włosów Bielsko - Biała

Laserowe przedłużanie włosów

Laserowe przedłużanie włosów to metoda stosowana przez najlepszych fryzjerów na całym świecie. Niewidoczne i wytrzymałe spoiwa powstają dzięki wiązce światła oraz hipoalergicznej, całkowicie bezpiecznej dla skóry formule. Największe zalety tej metody to elastyczność łączeń, dzięki czemu wplecione pasma zachowują się jak włosy naturalne. W przypadku szarpnięcia uwalniają pojedyncze włoski, a dopiero w przypadku zagrożenia cebulek włosowych, luzują całe pasemko. Ponadto laserowe przedłużanie włosów umożliwia przedłużenie włosów tam, gdzie dotychczas było to niemożliwe, np. w okolicach grzywki i czubka głowy. Włosy przedłużone laserowo w zależności od potrzeb można kręcić, prostować i dowolnie zaczesywać. Czas noszenia włosów wynosi od dwóch do czterech miesięcy.

Keratynowe przedłużanie włosów

Keratynowe przedłużenie włosów to jedna z najbardziej rozpowszechnionych metod na świecie. Pozwala na natychmiastowe uzyskanie długich, lśniących i ładnie układających się włosów. Przyczyną tego zjawiska jest obecna w łączeniach keratyna – substancja będącą alternatywą dla naturalnie występujących protein. Czas noszenia łączeń wynosi od jednego do trzech miesięcy. Następnie włosy należy podciągnąć. Czynność można powtórzyć dwa lub trzy razy bez konieczności zmiany metody. Włosy (po niewielkim uzupełnieniu) mogą zostać zastosowane ponownie.

Pytania i odpowiedzi:

Jaka jest minimalna długość włosów, które chcemy przedłużyć?

Minimalna długość włosów, które możemy przedłużyć wynosi 6 cm.

Kto może przedłużyć lub zagęścić włosy?

Przedłużyć i zagęścić włosy może praktycznie każdy. Obecnie współpracujemy z właścicielkami cienkich i rzadkich włosów, osobami, którym na zapuszczanie włosów nie wystarcza cierpliwości, a także paniami po chemioterapii.

Czy można przedłużyć zniszczone włosy?

Z reguły tak, choć czasami niezbędna jest profesjonalna regeneracja. Osobom z bardzo zniszczonymi włosami polecamy rekonstrukcję włosów Joico. Rezultaty są widoczne niemal natychmiast, a włos zostaje odżywiony od cebulki aż po same końce.

Czy widać, że włosy zostały nienaturalnie przedłużone?

Przedłużane włosy są dobrane pod kątem nie tylko koloru, ale i struktury, dzięki czemu nie oddzielają się od włosów naturalnych. W naszym salonie stosujemy dyskretne łączenia, dzięki czemu bez obaw można uczesać włosy w kucyka albo kok.

Jak wygląda zakładanie i zdejmowanie przedłużanie włosów?

Przedłużanie włosów trwa 2 godziny, natomiast efekty utrzymują się przez okres 3–4 miesięcy. Wiele zależy od sposobu pielęgnacji i naturalnego tempa wzrostu włosa. Podczas zdjęcia włosów nie niszczymy ani nie skracamy naturalnych włosów Klientki. Nowe włosy można założyć zaraz po zdjęciu poprzednich.

Jak dbać o przedłużone włosy?

Bez względu na to, czy zdecydowałaś się na przedłużenie czy zagęszczenie włosów, konieczna jest prawidłowa pielęgnacja. Oczywiście włosy przedłużone można kręcić, prostować, farbować i modelować, jednak należy pamiętać o tym, aby nie popadać w przesadę.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy pionierami w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów nie tylko na skalę krajową, ale i europejską. Przedłużaniem włosów zajmujemy się od 1995 roku, czyli od momentu, w którym ta metoda zaczęła być dostępna. Podczas wykonywania zabiegu dbamy nie tylko o spektakularne efekty, ale i dobre samopoczucie naszych Klientek. Usługi w zakresie przedłużania i zagęszczania włosów realizujemy w naszym salonie piękności w Bielsku-Białej.

Jak wykonujemy zabieg?

Wszystkim naszym Klientkom zapewniamy bezpłatną konsultację. Specjalista tłumaczy wtedy, jak wygląda zabieg przedłużania, omawia stosowane metody. Wspólnie z Klientką wybiera on najlepszą technikę dopasowaną do rodzaju włosów, ich długości oraz oczekiwanego efektu końcowego.
Kosmyki łączymy z naturalnymi włosami za pomocą lasera lub keratyny. Łączenia są małe, niewidoczne i bardzo mocne. W METAMORFOZIE możesz przedłużyć włosy nawet do pasa. Normalnie na taki efekt trzeba czekać nawet kilka lata, ponieważ włosy rosną maksymalnie do 1 cm na miesiąc.

Jak pielęgnować przedłużone włosy?

Zabieg przedłużania i zagęszczania pozwala nam uzyskać fryzurę do złudzenia przypominającą naturalne włosy. Łączenia są bardzo trwałe. Stosowane substancje są odporne na wysokie temperatury oraz większość składników zawartych w kosmetykach i farbach. Po zabiegu będziesz mogła dbać o swoją fryzurę dokładnie tak samo, jak dotychczas – stosować ulubione szampony, odżywki ułatwiające rozczesywanie oraz pianki do układania. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby zmienić ich kolor.
Warto podkreślić, że przedłużone kosmyki można w każdej chwili zdjąć bez obaw, że naturalne włosy zostaną zniszczone. Zabieg można powtarzać tuż po zdjęciu wcześniej przedłużonych włosów.

NOWOŚĆ - Laserowe przedłużanie włosów

Naturalny efekt

Zabiegi przedłużania i zagęszczania włosów wykonywane są już  24 lata. Metody są jednak cały czas ulepszane. W salonach METAMORFOZA wykorzystujemy wyłącznie najnowsze techniki i najlepsze materiały, dzięki czemu efekt naszego zabiegu jest oszałamiający. Włosy przedłużamy już od 5 cm. Po zabiegach nabierają one nowego blasku – są gęstsze, zdrowe i mają długość wybraną przez Klientkę.

Kto korzysta z naszej oferty?

Zabiegi przedłużania i zagęszczania włosów wykonują u nas panie, którym zależy na profesjonalnym podejściu i doskonałym efekcie. Do salonów METAMORFOZA trafia wiele najbardziej wymagających Klientek. Są to kobiety mające problemy z cienkimi lub wypadającymi włosami oraz osoby, które nie mają cierpliwości, aby całymi miesiącami je zapuszczać, marzą o szybkiej i spektakularnej metamorfozie.

Często zgłaszają się do nas Klientki, które wykonały zabiegi u innych specjalistów, ale efekty nie spełniły ich oczekiwań i chcą je poprawić.
Pomagamy również paniom, które mają problem z łysieniem oraz kobietom po chemioterapii. Dla nich przedłużenie włosów często jest nie tylko typowym zabiegiem poprawiającym urodę, ale krokiem ku odzyskaniu nadziei na powrót do zdrowia.

Dlaczego właśnie METAMORFOZA?

Największą siłą naszego salonu jest zespół. Są to doświadczeni eksperci, którzy na bieżąco śledzą nowe techniki przedłużania i zagęszczania włosów, poznają formuły stosowane przez światowych mistrzów fryzjerstwa, biorą udział w licznych szkoleniach branżowych.

Nad zabiegami czuwa Alicja Szymkowska – właścicielka METAMORFOZY, prawdziwy mistrz w swoim fachu na skalę nie tylko całej Polski, ale i Europy. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Przedłużaniem i zagęszczaniem włosów zajmuje się już od 1995 roku, czyli od momentu, kiedy takie zabiegi były w Polsce prawdziwą nowością. Od tego czasu zgromadziła wokół siebie bardzo duże grono stałych Klientek zadowolonych z wyśmienitych efektów zabiegów.

Do każdego zabiegu podchodzimy z najwyższą pieczołowitością, ponieważ doskonale wiemy, że włosy stanowią prawdziwą ozdobę kobiety, są jej wizytówką, dodają jej dziewczęcej urody i sprawiają, że pięknie się prezentuje. Chcemy, aby efekt wywoływał uśmiech na twarzach naszych Klientek, dodawał im pewności siebie i sprawiał, że poczują się wyjątkowe.

Problem krótkich i rzadkich włosów

skończył się już wiele lat temu, od kiedy to można przedłużyć i zagęścić włosy. Metoda przedłużania i zagęszczania włosów jest jedyną metodą, która potrafi tak nieprawdopodobnie zmienić kobietę, odmłodzić i tak naprawdę poprawić jej samopoczucie. Żaden ciuch, żaden makijaż nie zmieni tak kobiety jak piękna fryzura, którą można uzyskać przedłużając włosy. Włosy mogą być przedłużone do każdej żądanej długości, po pas włącznie.

Dobierany jest identyczny kolor, gatunek włosa, fason, stosowny oczywiście do urody. Nikt nie jest w stanie zorientować się, że mamy włosy przedłużone.

Do włosów klientki w sposób niewidoczny dołączone są za pomocą unikalnego materiału włosy naturalne. Fryzura zyskuje nowy, wspaniały wygląd. Wszyscy zauważają niezwykłą zmianę, ale tylko klient i fryzjer zna powód. Jest więcej miękkich, zdrowych włosów. Fryzura nabiera objętości i gęstości, staje się prawdziwym atutem. Efekt jest całkowicie naturalny. Metoda nieszkodliwa dla włosów. Włosy po przedłużeniu są mocne, pielęgnacja nie sprawia trudności. Można stosować wszystkie dotychczasowe preparaty kosmetyczne. Włosy można farbować, kręcić, prasować, modelować. Pielęgnacja jest dokładnie taka sama jak włosów własnych.

Zabieg przedłużania włosów trwa ok. 2 godz. Efekt pięknych włosów utrzymuje się 3-4 miesięcy i zależy od tempa wzrostu własnego włosa. Zdjęcie włosów jest bezpieczne, nie powoduje uszkodzenia ani skrócenia własnych włosów. Po ściągnięciu można od razu powtórzyć zabieg.