Opalanie i solarium natryskowe – Bielsko-Biała

Solarium natryskowe to gwarancja naturalnej, zdrowej i pięknie wyglądającej opalenizny. Wystarczy kilka minut, by diametralnie odmienić swój wizerunek. A wszystko to bez niszczenia i wysuszania cery. Czy jesteś na to gotowa?

Przebieg opalania natryskowego

Zabieg wykonujemy w solarium natryskowym znajdującym się w naszym gabinecie. Pomieszczenie wyposażono w zaawansowaną technologicznie kapsułę. Następnie spryskujemy ciało bezpiecznym i niedrażniącym środkiem. Kompozyt niemal natychmiast wchodzi w reakcję z obecnymi na skórze aminokwasami. W wyniku tego działania skóra ciemnieje w sposób naturalny.

Wskazania przed opaleniem

Należy pamiętać o tym, aby skórę przed opalaniem dokładnie umyć. Ponadto wskazane jest wykonanie peelingu. Zminimalizuje to widoczność pajączków, niedoskonałości cery i cellulitu.

Opalanie natryskowe

Wskazania po opalaniu

Po wizycie w solarium natryskowym musisz pamiętać o przestrzeganiu kilku ważnych zasad.

  • Pamiętaj o tym, aby bezpośrednio po zabiegu nie zakładać obcisłych ani jasnych ubrań. Narażasz się wtedy nie tylko na poplamienie ubrania, ale także na poprzecieranie opalenizny.
  • Po opalaniu na jakiś czas (mniej więcej 10 dni) odstaw na bok peelingi i twarde gąbki – stosując je, ścierasz środek brązujący, a opalenizna staje się nierówna.
  • Depilację woskiem wykonaj przed zabiegiem. Nie jest ona konieczna, ale wykonując ją po opalaniu, narażasz się na uszkodzenie opalenizny.
  •  I najważniejsze: 6 godzin po zabiegu należy unikać jakiegokolwiek kontaktu z wodą!

Zalety opalania natryskowego

Opalanie natryskowe nie powoduje chorób skóry, nie zwiększa ryzyka nowotworów, nie postarza cery i nie powoduje przebarwień. Ta metoda wskazana jest nie tylko dla osób stawiających na naturalny wygląd i zdrowie, ale także dla osób z północnoeuropejskim fototypem skóry. Korzystając z opalania natryskowego, unikniemy opalania na czerwono, schodzącej skóry i bolesnych poparzeń. Efekty zabiegu utrzymują się do kilku tygodni, a cena zabiegu zależy od opalanej powierzchni.

Piękna, słoneczna skóra dla Ciebie

Marzysz o pięknej, słonecznej skórze? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie. Gwarantujemy naturalnie wyglądającą opaleniznę i profesjonalne podejście do każdej Klientki. Odwiedź solarium natryskowe w Bielsku-Białej i przekonaj się sama.