Niechirurgiczne uzupełnianie ubytków włosa – Bielsko-Biała

Niechirurgiczne uzupełnianie ubytków włosa to metoda polecana osobom z mocno przerzedzonymi włosami, dużymi zakolami lub miejscowym brakiem włosów wywołanym łysieniem plackowatym, oparzeniami i urazami.

Utrata włosów to nadal temat tabu

Włosy w kulturze zachodniej stanowią jeden z najważniejszych wyznaczników piękna. Jednocześnie przedwczesna utrata włosów to problem, z którym zmaga się coraz więcej osób. Badania wskazują, że łysienie prędzej czy później dotyka aż 75% mężczyzn oraz 20% kobiet. Przyczyn tego zjawiska jest bardzo wiele. Niekiedy jest to starzenie, innym razem stoją za tym poważne choroby i leczenie onkologiczne. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy profesjonalne uzupełnianie brakujących włosów. W przeciwieństwie do niskiej jakości peruk, metoda ta pozwala na naturalny i świeży wygląd włosa.

Sposób na walkę z łysieniem

Utrata włosów bardzo często wiąże się ze znacznym spadkiem samooceny i pewności siebie. Kupując perukę lub treski, bardzo często biomy się, że nasze włosy nie będą wyglądać naturalnie. W przypadku niechirurgicznego uzupełniania ubytku włosa, nie musimy się tego obawiać. Klientkom i Klientom oferujemy specjalistyczną siateczkę, idealnie dopasowaną do koloru skóry i włosów. Przeciągamy przez nią naturalne włosy Klienta, jednocześnie dodając włosy nowe. Efekty są imponujące. Nikt nie domyśli się, że bujna czupryna nie jest dziełem natury.

Niechirurgiczne uzupełnianie ubytków włosa bielsko - biała

Zdrowe i piękne włosy w jeden dzień

Utrata włosów nie jest jednoznaczna z zaprzepaszczeniem szans na zdrowy, schludny i piękny wygląd. Obecnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z usług oferowanych przez nasz salon. Klientkom i Klientom oferujemy niechirurgiczne uzupełnienie ubytków włosa oraz profesjonalne zagęszczanie włosów. Usługi realizujemy w Bielsku-Białej.

Niechirurgiczne uzupełnianie ubytków włosa