Masaż relaksacyjny – Bielsko-Biała

Masaż znajduje zastosowanie w leczeniu schorzeń kręgosłupa, nowoczesnej rehabilitacji, ale przede wszystkim znany jest jako źródło relaksu i odprężenia. Pozwala na wyciszenie, przyspiesza metabolizm i niweluje cellulit. Jeśli szukasz chwili wytchnienia, ta oferta jest dla Ciebie.

Masaż relaksacyjny – działanie

Masaż relaksacyjny może obejmować zarówno całe ciało, jak i wybrane partie, np. plecy lub kończyny dolne. Poprawnie wykonany, aktywuje układ limfatyczny, krwionośny i pokarmowy. Pozytywne skutki takich działań to uspokojenie, poprawa ukrwienia organizmu, a także szybsze spalanie kalorii. Dodatkowo nie sposób nie wspomnieć o dobroczynnym wpływie masażu na skórę. Dane naukowe wskazują, że masaż ułatwia skórze oddychanie, ujędrnia ją i pomaga w usunięciu martwego naskórka.

Masaż relaksacyjny – techniki

Istnieje wiele zróżnicowanych technik masażu. Celem osiągnięcia jak najlepszych rezultatów, stosujemy je zamiennie, proporcje dobierając do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Najważniejsze techniki masażu relaksacyjnego to głaskanie (powierzchniowe lub głębokie), rozcieranie, wyciskanie (stosowane także w masażu sportowym i drenażu limfatycznym), ugniatanie (najdłuższa faza masażu), oklepywanie, wibracja, roztrząsanie i na koniec ruchy bierne, czyli wałkowanie.

Masaż relaksacyjny w kosmetyce

Masaż relaksacyjny dekoltu, szyi i twarzy przygotowuje skórę do odpowiedniego przyjęcia zabiegów pielęgnacyjnych na twarz. Działa dotleniająco, odżywiająco i likwiduje nierówności skóry. Masaż relaksacyjny zaczynamy od dekoltu, przechodząc do części szyjnej i twarzy. Niestety istnieją przeciwwskazania do tego typu zabiegu. Najczęściej spotykane to stany zapalne skóry, infekcje z gorączką, miażdżyca, choroby serca, nieprawidłowości w funkcjonowaniu tarczycy. Decyzję o przeprowadzeniu masażu każdorazowo podejmuje specjalista.

Oferta masażu relaksacyjnego

Ofertę masażu relaksacyjnego kierujemy do każdego, kto ma ochotę na chwilę relaksu i przyjemności. Masażom towarzyszy miła i wyciszona atmosfera. Zabiegi odbywają się w oparciu o najwyższe standardy higieniczne, a certyfikowana masażystka posiada niezbędne szkolenia i doświadczenie. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą masażu relaksacyjnego w Bielsku-Białej, zapraszamy do współpracy.