Makijaż permanentny: Bielsko-Biała

Chcesz wyglądać pięknie bezpośrednio po wyjściu spod prysznica? Masz dość ciągłych poprawek makijażu? Dzięki nowoczesnym technologiom jest to możliwe! Makijaż permanentny umożliwia nienaganną prezencję nawet najbardziej niesprzyjających okolicznościach. Jego wykonanie to nie tylko poprawa wizerunku, ale także oszczędność czasu i nerwów.

Dlaczego warto zrobić makijaż permanentny?

Makijaż permanentny to doskonała alternatywa dla osób żyjących w pośpiechu oraz kobiet, które nie chcą tracić czasu na codzienne nakładanie tuszu do rzęs, szminki, czy cieni do brwi. Jest to bardzo dobre rozwiązanie także dla osób, które mają alergię na zwykłe kosmetyki do twarzy. Tego rodzaju makijaż doskonale wyrównuje asymetrię konturu ust i brwi oraz podkreśla spojrzenie. Jest stały i niezmywalny, dzięki czemu kobiety mogą czuć się pewnie i komfortowo w każdych warunkach. Makijaż permanentny pomaga zatuszować wszelkie niedoskonałości skóry, jak przebarwienia i blizny. Niewątpliwą zaletą zabiegu jest jego długoletni efekt, który może utrzymywać się nawet do 4 lat. Zabieg nie powoduje skutków ubocznych ani trwałych zmian.

Jak wygląda zabieg makijażu permanentnego?

Zabieg makijażu permanentnego przypomina robienie tatuażu. Aplikowanie pigmentu odbywa się przy pomocy specjalistycznego aplikatora wprowadzanego pod skórę. W codziennej pracy wykorzystujemy wkłady dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Zabieg trwa nie dłużej niż dwie godziny, a lekka i niegroźna opuchlizna ustępuje w ciągu jednego lub dwóch dni.

Makijaż permanentny Bielsko - Biała

Makijaż permanentny brwi

Nierówne, krzaczaste i skąpe brwi to zmora wielu kobiet. Ich metamorfoza niesie za sobą ogromną poprawę ogólnego wyglądu twarzy. Dobrze wykonane brwi podkreślają oczy, poprawiają proporcje twarzy, a przede wszystkim dodają spojrzeniu głębi. Makijaż brwi możemy wykonywać samodzielnie kredką, cieniem lub żelem, jednak wiąże się to z koniecznością wykonywania kilku poprawek dziennie. Jeśli brakuje nam precyzji, albo zwyczajnie nie mamy na to czasu, warto zdecydować się na hennę i regulację brwi. Kiedy to nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, warto zainwestować w makijaż permanentny brwi. Jednak zanim to zrobimy, zastanówmy się nad wyborem odpowiedniego salonu. Źle wykonany makijaż permanentny rodzi dla naszej urody bardzo poważne konsekwencje! Najważniejsze z nich to nierówne, niechlujne, za ciemne i karykaturalne brwi. Dodatkowe ryzyko, jakie niesie za sobą wykonanie makijażu brwi u osoby nieprzeszkolonej to blizny, obrzęki i poważne stany zapalane łuku brwiowego oraz powieki górnej.

Makijaż permanentny oczu

Wiele kobiet nie wyobraża sobie idealnego makijażu oczu bez kreski na górnej lub dolnej powiece. Jej wykonanie wymaga precyzyjnej ręki i wysokiej jakości kosmetyków. Jakiekolwiek rozkojarzenie skutkuje krzywym i nieestetycznym makijażem. Przed tym uciążliwym i irytującym zjawiskiem uchroni nas makijaż permanentny oczu.

Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie makijażu permanentnego oczu, a naszym Klientkom oferujemy wykonanie kilku rodzajów i kolorów kresek. Jesteśmy w stanie zrobić zarówno subtelny, jak i bardzo wyrazisty makijaż permanentny oczu. Do każdego z wykonywanych zabiegów przywiązujemy dbałość o precyzyjne wykonanie, miłą atmosferę i mikrobiologiczną czystość.

Pokolorowanie górnej lub dolnej krawędzi oka zapewni oszczędność czasu, a także wygodę. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie zajmuje więcej niż dwie godziny, a jego efekty utrzymują się nawet przez 5 lat.

Makijaż permanentny ust

Duże, namiętne i pełne usta to jeden z podstawowych wyznaczników kobiecego piękna. Ich brak niekiedy pozostaje źródłem wielu przykrych kompleksów. Lekarstwem na to może być operacja plastyczna albo makijaż permanentny ust. I choć operacja wydaje się rozwiązaniem bardziej skutecznym, jej cena oraz ryzyko powikłań zniechęca wiele Klientek. Co innego makijaż permanentny ust, który powstaje z ziołowych komponentów. Dzięki niemu możemy podkreślić naturalny kształt ust, skorygować asymetrię i nadać wargom niepowtarzalny, zmysłowy kolor. Aby odpowiednio go dobrać, przed rozpoczęciem wykonywania makijażu permanentnego ust robimy makijaż zwykły. Na tej podstawie dokonujemy dalszych decyzji dotyczących końcowego efektu. Makijaż utrzymuje się na wargach przez okres od 3 do 5 lat.

Makijaż permanentny Bielsko - Biała

Dlaczego warto z nami współpracować?

Zrobienie makijażu permanentnego jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem, które wymaga ogromnej precyzji. W salonie piękności Metamorfoza zajmujemy się wykonywaniem tego rodzaju zabiegu od 18 lat. Pracownicy salonu to doświadczeni specjaliści posiadający ogromną wiedzę. Usługi w zakresie makijażu permanentnego brwi, oczu i ust wykonujemy w naszym salonie piękności w Bielsku-Białej.