Goldwell Elumen

Goldwell Elumen to farba, która rozświetla włosy od wewnątrz i pozwala stylistom osiągać spektakularne efekty kolorystyczne. Dzięki nowoczesnym technologiom możliwe jest farbowanie włosów na fioletowo, pastelowo, niebiesko i na wiele innych kolorów. A wszystko to bez uszkadzania wewnętrznej struktury włosa!

Modne i intensywne kolory dla Ciebie

Kolorowe włosy dotychczas były znakiem osób związanych ze środowiskiem punkowym lub alternatywnym. Obecnie jest to jeden z najpotężniejszych trendów we fryzjerstwie na całym świecie. Włosy w odcieniu szarym, różowym, niebieskim czy fioletowym są bardzo twarzowe. Ponadto przykuwają uwagę, wzbudzają zainteresowanie i sprawiają, że nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie.

Efekty koloryzacji Goldwell Elumen

Koloryzacja Elumen gwarantuje nie tylko intensywną i olśniewającą barwę włosów, ale także wyjątkowy połysk i odżywienie. Farba nie zawiera amoniaku, dzięki czemu dla naturalnych włosów jest łagodniejsza od farb klasycznych. Ponadto farba wykazuje szereg właściwości naprawczych. Dzieje się tak ze względu na budowę i strukturę włosa, który w miejscach ubytku odbija światło w sposób niekorzystny. Włosy wyglądają wtedy na przeciążone koloryzacją, suche i zniszczone. W takim przypadku warto zastosować koloryzację Elumen, która wypełni ubytki i skoryguje kąt odbijania światła.

Goldwell koloryzacja

Skorzystaj z naszej oferty

Klientkom oferujemy profesjonalną i bezpieczną koloryzację. Usługi fryzjerskie świadczymy w naszym salonie w Bielsku-Białej, a Klientkom zapewniamy nie tylko fachowe doradztwo, ale i komfortowe warunki współpracy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!