Your browser does not support JavaScript!

Przedłużanie włosów, makijaż, paznokcie – Bielsko-Biała

Nasz salon piękności ma 27-letnią historię. Obecnie zajmujemy się profesjonalnym makijażem, stylizacją paznokci i fryzjerstwem. Oferowane przez nas usługi pozwalają na zaoszczędzenie czasu, nerwów i pieniędzy. Czy jesteś gotowa na metamorfozę?

Makijaż

Naszym Klientkom zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie makijażu klasycznego oraz permanentnego. Wykonujemy makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Stosowane przez nas metody są bezpieczne, a efekty bardzo satysfakcjonujące. Miłośniczkom makijażu klasycznego oferujemy makijaż okazjonalny, makijaż na sesje zdjęciowe, a także makijaż ślubny.

Paznokcie

Paznokcie wykonujemy metodą hybrydową i żelową. Usługi stylizacji paznokci świadczymy zarówno w ramach manicure, jak i pedicure. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że zadbamy nie tylko o estetyczny wygląd paznokci, ale także o ich wytrzymałość i kondycję naturalnej płytki paznokcia. Ponadto zapewniamy profesjonalne usługi w zakresie przedłużania i pielęgnacji paznokci.

Włosy

W ramach usług fryzjerskich oferujemy przedłużanie i zagęszczanie włosów, specjalistyczną rekonstrukcję włosów Joico, innowacyjną saunę oraz bezpieczną i niedrogą koloryzację. Usługi realizujemy w oparciu o najwyższe standardy fryzjerskie, dbając nie tylko o efekt końcowy fryzury, ale także o bezpieczeństwo i strukturę włosa naturalnego.

Twarz

Zapewniamy szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych na twarz. Najpopularniejsze z nich to mikrodermabrazja, zabiegi odżywcze Skin Master oraz regulacja brwi. Dzięki tym zabiegom twarz stanie się promienna, a Ty z pewnością poczujesz się lepiej. Zabiegi są całkowicie bezpieczne i wykonane pod okiem certyfikowanego specjalisty.

Ciało

Klientkom oferujemy bogaty wybór zabiegów na całe ciało, m.in. masaż relaksacyjny, depilację woskiem, profesjonalny piercing. Realizując usługi dbamy o zachowanie najważniejszych standardów higienicznych. W przypadku piercingu stosujemy jednorazowy sprzęt.

Salon piękności znajduje się w Bielsku-Białej. Jeśli mają Panie jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, zachęcamy do odwiedzenia dalszych zakładek lub osobistej wizyty w naszym salonie.

Przedłużanie włosów

Przedłużanie i Zagęszczanie Włosów

Niechirurgiczne uzupełnianie ubytków włosa Bielsko Biała

Niechirurgiczne Uzupełnianie

Makijaż Permanentny Bielsko - Biała

Makijaż Permanentny

Rzęsy permanentne Bielsko - Biała

Rzęsy Permanentne, Przedłużanie

Henna i Regulacja Brwi Bielsko - Biała

Henna i regulacja

Pedicure Bielsko - Biała

Stylizacja paznokci

Depilacja Bielsko - Biała

Depilacja woskiem

Skin Master Bielsko - Biała

Skin Master

Mikrodermabrazja Bielsko - Biała

Mikrodermabrazja

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz Bielsko - Biała

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy i szyi

Usługi fryzjerskie Bielsko - Biała

Usługi fryzjerskie

Prostowanie włosów Bielsko - Biała

Prostowanie włosów na stałe

Goldwell Farbowanie Bielsko - Biała

Goldwell Elumen - Farbowanie

Sauna do włosów Bielsko - Biała

Sauna do włosów

Rekonstrukcja włosów Joico Bielsko - Biała

Rekonstrukcja Włosów - JOICO

Opalanie natryskowe Bielsko - Biała

Opalanie Natryskowe

Bon Bielsko - Biała

Bon Upominkowy dla bliskiej osoby