Przedłużanie i zagęszczanie włosów – zdjęcia przed i po

Pewnie wiele razy zastanawiałaś się, jak to możliwe, że niemal każda gwiazda jest właścicielką długich, lśniących i gęstych włosów. Podobnie jak w wielu innych przypadkach, aktorki i piosenkarki nie zawdzięczają bujnej czupryny specjalistycznym kosmetykom ani naturze. Prawda jest o wiele prostsza – za ich pięknem stoi sztab fryzjerów, a długie pasma to popularne doczepy.

Najbardziej rozpowszechnioną metodą przedłużania włosów jest metoda keratynowa. Polega ona na złączeniu keratynowej łuski z włosem naturalnym. Zapewnia to wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, naturalny wygląd oraz wyjątkową trwałość zabiegu. Osobom o nieco krótszym włosie zalecamy laserowe przedłużanie włosów. Technologia polega na połączeniu włosów przy użyciu wiązki światła. Ogranicza to zniszczenia powstałe w strukturze włosa, a także daje możliwość przedłużenia włosów osobom z krótkimi i zniszczonymi włosami.

To, jaki wynik końcowy uzyskamy zależy od profesjonalizmu i zaangażowania osoby wykonującej zabieg. Podobnie jest ze ściąganiem doczepionych włosów. Osoba niekompetentna z pewnością uszkodzi strukturę, a może nawet cebulkę włosa naturalnego. Konsekwencje takich czynów widać w postaci zniszczonych, suchych i łamliwych włosów, które nie będą w stanie udźwignąć kolejnych doczep. Dlatego pamiętaj – zanim zdecydujesz się na zabieg przedłużania czy zagęszczania włosów, koniecznie zapoznaj się z portfolio fryzjerki!