Przedłużanie i zagęszczanie włosów – jakie włosy wybrać?

Co oznacza, że pracujemy tylko na włosach dziewiczych, ściętych prosto z głowy?

Włosy dziewicze są włosami o najwyższej jakości na całym świecie. Włosy takie w hierarchii włosów stosowanych do przedłużania i zagęszczania klasują się na pierwszym miejscu. W naszym salonie pracujemy tylko na takim rodzaju włosa, co daje doskonałe efekty.
Czym cechują się włosy dziewicze:

1. UNIKATOWOŚĆ

Włosy ścięte z głowy jednej osoby są unikatowe, nie kupisz drugich takich samych, stworzyła je sama natura więc efekt przedłużania i zagęszczania jest w 100% naturalny. Jest to materiał, którego nie da się wyprodukować w żadnej fabryce.

2. NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Struktura i kolor włosa są niczym nie zaburzone, co gwarantuję jedwabiście miękką strukturę, a włosy pod każdym kątem padania światła są idealne, nie posiadają nienaturalnych błysków i refleksów. Włosy często pochodzą od młodych osób, chcących zmienić fryzurę także włosy są miękkie, podatne na układanie, najwyższa jakość wpływa też na ich cenę.

3. STYLIZACJA

Włosy dziewicze można bez obaw poddawać różnorakim stylizacją. Nie straszne im zabiegi chemiczne, jak również stylizacja na ciepło, w tym prostowanie, kręcenie, falowanie z użyciem lokówki, czy też prostownicy.
 
Pozyskiwanie włosów dziewiczych do przedłużania i zagęszczania.

Nasz salon stawia na produkty o najwyższej jakości, jednocześnie przestrzegając etyki pozyskiwania włosów dziewiczych. Włosy, na których pracujemy, pochodzą od osób prywatnych, które same zdecydowały się na ścięcie włosów. Włosy pozyskujemy od osób pełnoletnich, osoby małoletnie potrzebują zgody rodzica/opiekuna prawnego na ścięcie i odsprzedaż włosów. Aby mieć pewność co do jakości włosów, korzystaj tylko z zaufanych, profesjonalnych salonów i sklepów z dobrymi opiniami. Nasz salon gwarantuję pochodzenie włosów oraz ich nienaganną jakość.
 
Skąd pochodzą włosy dziewicze w naszym regionie?

Włosy dziewicze stosowane w naszym salonie są szczególnie dobrym wyborem, ze względu na tą samą strukturę łusek włosa. Naturalny blask i struktura tych włosów jest niemal nie do odróżnienia od naszych własnych pasm włosów. Stąd też włosy dziewicze tego typu są produktem najbardziej pożądanym. Pamiętaj włosy europejskie to nie włosy dziewicze! Włosy europejskie najczęściej poddawane są obróbce, co zmniejsza ich trwałość.
 
Ścinanie włosów dziewiczych do przedłużania i zagęszczania.
 
Prezentujemy film przedstawiający proces pozyskiwania włosów dziewiczych. Przed przystąpieniem do pracy włosy zostały ocenione przez specjalistkę, czy nadają się do przedłużania i zagęszczania. Ustalone z klientką zostało ile włosów, zostanie ściętych i jaka będzie finalna fryzura osoby sprzedającej włosy. Osoba małoletnia pomimo wyrażenie osobiście chęci ścięcia włosów dodatkowo potrzebuję zgody rodzica/opiekuna. Rodzic dziecka, które decyduję się na zabieg, jest obecny przy całym procesie.
 
Włosy zostają rozczesane i podzielone na sekcję. Każda sekcja zostaje związana gumką w kucyk. Następnie kucyki są obcinane, a klientka uzyskuje finalną fryzurę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *